Küçük Sırlar Dizisi Konusu

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Küçük Sırlar Dizisinin Konusu - Küçük Sırlar Konusu

Gossip Girl’ün yerli versiyonunda Sinem Kobal, Blake Lively’nin canlandırdığı Serena van der Woodsen karakterine hayat verecek.

Türk uyarlamasında, Etiler sosyetesinin genç kızlarının yaşamı anlatılacak.

İstanbul'un zengin ailelerinin ve çocuklarının sıradaşı, gösterişli, ışıltılı hayatlarının, daha önce hiç anlatılmadığı kadar cüretkar ve çarpıcı hikayesini anlatıyor. Sahip oldukları paranın, dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz yalanlar.

Masumiyet bütün karakterlerin hayatlarının farklı yerlerinde işlense de aslında en çok dizinin başkahramanı Su'nun hikayesini şekillendiriyor. Su, yaşadığı dünyanın en pırıltılı, en beğenilen, en konuşulan, en özenilen kızı. Diğerleri gibi 'vampir' olmamaya, 'temiz' kalmaya, kendine yeni bir yol çizmeye çalışıyor. Ama o dünyanın dışında kalmak kolay değil. O dünyanın içinde durmak da. Ama hiçbiri, tam ortada durmak kadar zor değil.

Küçük Sırlar'da aşkın ve popülerliğin hayatın merkezi olduğu, sert olduğu kadar eğlenceli yönleriyle gençlerin; karanlık, karmaşık, sevgiyle olduğu kadar çaresizlik ve nefretle örülen ailelerinin hikayeleri anlatılıyor.

Küçük Sırlar'ın kahramanlarının hemen hemen hepsi 'vitrin'de yaşıyor. Gözümüz kahramanların hemen hemen hepsini magazin eklerinin ikinci sayfa haberlerinden ısırıyor. Bu nedenle çok uzak gibi görünseler de çok yakınlar. Onlar daha büyük arenalarda ve daha güçlü düşmanlarla savaşsa da yaraları, duyguları, aşkları, sevgi ve nefretleri hepimizinki gibi.

Dizide diğer yerli dizilerin kurgu ve hikayelerinden farklı, hızlı ve yoğun bir anlatım tarzı yaratılırken kahramanların hayatlarında önemli bir yeri olan Facebook, Twitter ve cep telefonları da hikayelerinin gelişiminde kullanılıyor.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
1
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
4
Görüntülenme
64B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst