Kapak Nickler.. Harika..

ReCcep Yeni Üye
Bu YoL çOk UzUn ÇoK ıSsIz çOk YaLnIz ( Bu yOL HaNgİ yOl AmA )
RüZgAr öZüR DiLeSe dE DaL KıRıLdI Bi kErE...(((Kalbim Dünden Beri Mutlu Gibi Seninle mi Nedir Bilmem ki))) |

ReCcep Yeni Üye
ŞİMDİ GİTTİN YA OLSUN EĞER BİRGÜN GERİ DÖNMEK İSTERSEN KALBİM HERZAMAN AÇIKTIR AMA SEN NAH GİRERSİN İÇERİ!!!!!!

ReCcep Yeni Üye
ßéNi KimiN NéRéYé tAktıqı öNémLi DiiL..ßéNiM KiMi NéRéMé tAktıqıM öNémLi...YaŞamak İÇİn Yalvarmadık .. Ölmek İÇİn Yalvarmayız !!

Yoku$u ßen çıkTm YoL $eniN oL$un, ZehRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßn ßuLdm HaßRiN olsun

-benden nefret ediyorsunuz g.t.m fazla kalkık yanımdaki kızlar taş sizinkilerin memeleri sarkık.*

Son düzenleme moderatör tarafından:
ReCcep Yeni Üye
benı cekemıyenler d smart taktırsın taktıramıyorsa oturup normal antenden cekici bir erkek ızlesın
●●• ●●• ●●• hєя LaFa мaγdσησzLuк γєηi SтiL qaLiвa !

ReCcep Yeni Üye
InSaN Ya hAyRaN OlUr bAnA Ya dÜşMaN...Ya hIç yOkMuŞuM GiBi uNuTuR YaDa çIkMaM AkLıNdAn...!!!

BU SANA SON BAKISIM ICINE DERT OLCAKKK OLE BIR KOYCAKKIII FELEGIN SASCAKKKK:

KopucaqsA koPsun ßiticEqsE ßitsİn ߀ni sEvmEyEn vArsA Sİ...... oLup GİtSİn

100 WeRiP! aDaM EtTiYsEm 0 lA ÇaRpAr yHoK EdErIm

KaRaMeLeqH Yeni Üye
süpper olmuşsaolun en güzelide ____ღ♥ღ___яαρ уσℓυη∂α вιя αşıqıм....!___ღ♥ღ____

bu tam penlik...xD

suvi35 Yeni Üye
seni sevmek ölümse ölmeye degersin gülüm

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin..!! SONERRRR SONERRRR

SuaT..Dilara...Faruq...Seher...!!!

Cevap:kapak

beqleme arkadaş sewdiqinden bi msj qelmeyeceqni sende bilirsin;hayal kurma qeleceqinden bir umut dönmeyeceqni sende bilirsin;helalim deme artıq arkadaş el olmuştur sende bilirsin..:mad:

TıpKı coRapLarım qıBısıN kirLi ve iqreNc kokaN daİma eZiLen ve süRünen aMa aRanıZda bi faRk var coRapLarım çiFt sen BİTANESİNN!!;)

:cool:oda laf mı "Laf dalasına gırme kapak olursn ,, ugrasma etiket olrsn ,, adam ol belqi yanımda yer bulursun " || " kimine gore kralım ,, kimine gore yalanım ,, hiç kmse tasalanmasın ben adamına gore adamım " LAF DİE BUNLARA DNİR 👍

Çok qüzeller :d birazda benden :D

Kendini Bi B*k sananlar !! Gerçkten sandıqınz qibisiniz :D:D:D:D

Sn hç ölmzsn bliysn dmi ?? Nedn Çnkü dnya mlı dnyda klır :D:D

UNUTMAK beni YORMAZDA unutulmak sana KOYMAZMI !!!

Bu kdr :D