forumlarda okunmadan verilen cevaplar!!

EMRE seda kolik
1- <<Avrupa Birligi'ne üyelik sürecinde cizdigimiz linkten(yoldan) vazgecmis degiliz>> diyen Recep Tayyip Erdogan'in demecini okumadan cevap yazan Bilgisayar Hastasi internet Kopili'nin verdigi cevap:

<<Abi verdigin link KIRIK cikiyor,tekrar bi el atsana, p.i.t.(paylasim icin tesekkürler).>>

2- Aysel Gürel'in ölümüyle ilgili mesaji okumadan cevap yazan islamci bir üyenin cevabi:

<<islam Dünyasi cok degerli bir büyügünü daha kaybetti.Bütün islam Ümmetì'nin basi sagolsun,mekani cennet olsun. p.i.t.>>

3- Bülent Ersoy'un << Cocugum olsaydi askere göndermezdim.>> dedigi habere okumadan cevap yazan Samanist Türkcü'nün cevabi:

<< Bu haber her Türk Kadini'nin gercek bir Asena oldugunun en güzel isbati. Gök Tanri yüce Türk IRKI'na nice Asenalar yaratmis ve yaratacaktir. Asenalar Ölmez, Vatan Bölünmez! p.i.t.>>

4- Hrant Dink'in öldürülmesi ile ilgili bir makaleye cevap yazan Ulusalci'nin cevabi:

<< Tehlikenin farkindamisiniz? Vatan hainleri Cumhuriyet'in kazanimlarini bir bir yokediyor. p.i.t.>>

5- Apo yakalandiginda << Zaten benim annemde Türk'tü,devletime her türlü yardimi yapmaya hazirim>> dedigi demecine okumadan cevap yazan bir Pkk'li üyenin cevabi:

<< Emperyalist isgalcilere zerre kadar ödün vermeden Özgürlük Mücadelemizin Manifestosu'nu bizlere diyalektik cözümlemelerle sunan Baskan Apo'ya bin selam olsun. p.i.t.>>

6- CHP Genel Baskani Deniz Baykal,türbani Anayasa Mahkemesi'ne götürecegini söylüyor.Konuyu okumayip sadece göz ucuyla bakan AKP'li üye cevap veriyor:

<< Türbanla Anayasa Mahkemesi'ne girilebiliyorsa üniversitelere neden girilemiyor? Deniz Baykal'in bu cifte standartini gayet güzel yakalamissin. p.i.t.>>

7- Genc Parti Genel Baskani Cem Uzan; siyaseti biraktigini, secimlere girmeyecegini ve partiyi kapatacagini söylüyor. Konuyu okumayan Genc Partili üyenin cevabi:

<< Sayin Cem Uzan'in belirttigi gibi gelecek secimlerde enaz % 60 oyla iktidardayiz ve mazot 1 YTL olacak. p.i.t.>>

8- << MHP Genel Baskani Devlet Bahceli'nin ekonomik konularla ilgili AKP'yi elestiren demecine MHP'li Ülkücü bir üyenin konuyu okumadan verdigi cevap:

<< Genel Baskanimiz,Bozkurt'umuz Sayin Devlet Bahceli'nin yukarida da söyledigi gibi; Muhsin Yazicioglu hareketimizi bölmeseydi simdi birinci parti olarak iktidardaydik. Bozkurt Bahceli'nin bu demecindeki tesbitleri dikkatlice okumak lazim. Ülkücü Hareket Bölünemez!!! p.i.t.>>

9- Recep Tayyip Erdogan'in Necmettin Erbakan aleyhindeki demecini yerlestiren AKP'li üyeye, Milli Görüscü-Erbakanci üyenin konuyu okumadan verdigi cevap:

<< Patates Dini'nden olmamak icin bu yaziyi herkesin dikkatlice okumalarini tavsiye ederim. p.i.t.>>

10- Bir seriatci üye, seriatci bir foruumdan alinti yaparak Kemalist bir foruma Atatürk'ü elestiren bir yazi koyuyor. imzasinda Kalpakli <atatürk fotosu,CHP Genclik Kollari Amblemi,ADD_Atatürkcü Düsünce Dernegi logosu bulunan Kemalist bir üye yaziyi okumadan cevap veriyor:

<< Nefis bir konuydu,gözlerim yasararak okudum ve Atamizin kiymetini bir kez daha anladim. Bizler cok sansliyiz cünkü baska ülkelerin Atatürk'ü yok. Yazida da belirttigin gibi; Atamiz ne demis: "Laiklik adam olmaktir". p.i.t.>>

11- Pkk'ci bir forumda; elestirmek icin, Orgeneral Yasar Büyükanit'in " DIS DESTEKLi pkk'yi yerle bir edip,yokedecegiz." demeci yer aliyor. Konuyu okumayan Biji Serok nickli pkk'li üyenin cevabi:

<< Heval Yasar cok dogri söyliyirsen. p.i.t.>>

alıntıdır...

agent force Harbi Aktif Üye
Benim konularıma cevap yazan böyle biri de var.Konulara önyargılı baktığı için alakalı alakasız cevaplar yazıyor.Sen de onu iyi tanırsın.

theserseri_ NeFrEt BeNiM CezAm
Yaw kardeşim link kırık yaaw... Link leri yenile

Şaka bi yana güzel paylaşım

Yaw hala link leri yenilememişsin