forumlarda okunmadan verilen cevaplar!!

EMRE seda kolik
1- <<Avrupa Birligi'ne üyelik sürecinde cizdigimiz linkten(yoldan) vazgecmis degiliz>> diyen Recep Tayyip Erdogan'in demecini okumadan cevap yazan Bilgisayar Hastasi internet Kopili'nin verdigi cevap:

<<Abi verdigin link KIRIK cikiyor,tekrar bi el atsana, p.i.t.(paylasim icin tesekkürler).>>

2- Aysel Gürel'in ölümüyle ilgili mesaji okumadan cevap yazan islamci bir üyenin cevabi:

<<islam Dünyasi cok degerli bir büyügünü daha kaybetti.Bütün islam Ümmetì'nin basi sagolsun,mekani cennet olsun. p.i.t.>>

3- Bülent Ersoy'un << Cocugum olsaydi askere göndermezdim.>> dedigi habere okumadan cevap yazan Samanist Türkcü'nün cevabi:

<< Bu haber her Türk Kadini'nin gercek bir Asena oldugunun en güzel isbati. Gök Tanri yüce Türk IRKI'na nice Asenalar yaratmis ve yaratacaktir. Asenalar Ölmez, Vatan Bölünmez! p.i.t.>>

4- Hrant Dink'in öldürülmesi ile ilgili bir makaleye cevap yazan Ulusalci'nin cevabi:

<< Tehlikenin farkindamisiniz? Vatan hainleri Cumhuriyet'in kazanimlarini bir bir yokediyor. p.i.t.>>

5- Apo yakalandiginda << Zaten benim annemde Türk'tü,devletime her türlü yardimi yapmaya hazirim>> dedigi demecine okumadan cevap yazan bir Pkk'li üyenin cevabi:

<< Emperyalist isgalcilere zerre kadar ödün vermeden Özgürlük Mücadelemizin Manifestosu'nu bizlere diyalektik cözümlemelerle sunan Baskan Apo'ya bin selam olsun. p.i.t.>>

6- CHP Genel Baskani Deniz Baykal,türbani Anayasa Mahkemesi'ne götürecegini söylüyor.Konuyu okumayip sadece göz ucuyla bakan AKP'li üye cevap veriyor:

<< Türbanla Anayasa Mahkemesi'ne girilebiliyorsa üniversitelere neden girilemiyor? Deniz Baykal'in bu cifte standartini gayet güzel yakalamissin. p.i.t.>>

7- Genc Parti Genel Baskani Cem Uzan; siyaseti biraktigini, secimlere girmeyecegini ve partiyi kapatacagini söylüyor. Konuyu okumayan Genc Partili üyenin cevabi:

<< Sayin Cem Uzan'in belirttigi gibi gelecek secimlerde enaz % 60 oyla iktidardayiz ve mazot 1 YTL olacak. p.i.t.>>

8- << MHP Genel Baskani Devlet Bahceli'nin ekonomik konularla ilgili AKP'yi elestiren demecine MHP'li Ülkücü bir üyenin konuyu okumadan verdigi cevap:

<< Genel Baskanimiz,Bozkurt'umuz Sayin Devlet Bahceli'nin yukarida da söyledigi gibi; Muhsin Yazicioglu hareketimizi bölmeseydi simdi birinci parti olarak iktidardaydik. Bozkurt Bahceli'nin bu demecindeki tesbitleri dikkatlice okumak lazim. Ülkücü Hareket Bölünemez!!! p.i.t.>>

9- Recep Tayyip Erdogan'in Necmettin Erbakan aleyhindeki demecini yerlestiren AKP'li üyeye, Milli Görüscü-Erbakanci üyenin konuyu okumadan verdigi cevap:

<< Patates Dini'nden olmamak icin bu yaziyi herkesin dikkatlice okumalarini tavsiye ederim. p.i.t.>>

10- Bir seriatci üye, seriatci bir foruumdan alinti yaparak Kemalist bir foruma Atatürk'ü elestiren bir yazi koyuyor. imzasinda Kalpakli <atatürk fotosu,CHP Genclik Kollari Amblemi,ADD_Atatürkcü Düsünce Dernegi logosu bulunan Kemalist bir üye yaziyi okumadan cevap veriyor:

<< Nefis bir konuydu,gözlerim yasararak okudum ve Atamizin kiymetini bir kez daha anladim. Bizler cok sansliyiz cünkü baska ülkelerin Atatürk'ü yok. Yazida da belirttigin gibi; Atamiz ne demis: "Laiklik adam olmaktir". p.i.t.>>

11- Pkk'ci bir forumda; elestirmek icin, Orgeneral Yasar Büyükanit'in " DIS DESTEKLi pkk'yi yerle bir edip,yokedecegiz." demeci yer aliyor. Konuyu okumayan Biji Serok nickli pkk'li üyenin cevabi:

<< Heval Yasar cok dogri söyliyirsen. p.i.t.>>

alıntıdır...

agent force Harbi Aktif Üye
Benim konularıma cevap yazan böyle biri de var.Konulara önyargılı baktığı için alakalı alakasız cevaplar yazıyor.Sen de onu iyi tanırsın.

EMRE seda kolik
çoook iyi tanırım kolik bir üye..:D

theserseri_ NeFrEt BeNiM CezAm
Yaw kardeşim link kırık yaaw... Link leri yenile:D:D:D:D

Şaka bi yana güzel paylaşım:D

Yaw hala link leri yenilememişsin:D