Canavar dayı tecavüz de etmiş

_MeçHuL_ [..вιя NΣFΣS нυzυя..]
Canavar dayı tecavüz de etmiş

Nişanlısıyla arasını bozan üvey ablasına kızıp, 4 yaşındaki yeğeni Aliye’yi öldüren 20 yaşındaki üvey dayı, ablasının 1.5 yaşındaki diğer çocuğunu da öldürmeyi planlamış. Gaziantep’te, 2 gün önce ortadan kaybolduktan sonra önceki gece cesedi bulunan 4 yaşındaki Aliye Gülsultan Şen’in katili üvey dayısı çıktı. Bu arada, Aliye'nin cesedinde yapılan incelemede tecavüz bulgularına da rastlandı.
Soruşturma aşamasında çelişkili ifadeler verince dün gece gözaltına alınan dayı Murat Köşker (20), suçunu itiraf ederken üvey ablasının kızı Aliye’yi, arkadaşı Mustafa Yıldırım(24) ile birlikte öldürdüklerini söyledi.

İŞKENCE VE TECAVÜZ BULGUSU
Bir ay sonra askere gideceği belirtilen Murat Köşker’in ifadesinde, üvey ablası Fatma Şen’in, nişanlısıyla arasını bozduğunu, ablasından intikam için küçük Aliye’yi kaçırıp öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Karnından 3, kalbinden 1 kez bıçaklanan ve işkence yapıldığı belirtilen küçük kızda tecavüz bulgusuna da rastlandığı iddia edildi.
ARAMA ÇALIŞMALARINA DA KATILMIŞ
Aliye’nin ortadan kaybolmasından sonra zanlı üvey dayı Murat Köşker’in bir yandan arama çalışmalarına katıldığı, bir yandan da yeni intikam planları yaptığı ortaya çıktı. Köşker’in, ağabeyinin 9 yaşındaki kızı Melek’i telefonla arayarak, Aliye’nin 1.5 yaşındaki kardeşi Sena’yı da alıp parka gelmelerini istediği, ancak çocukların ailelerinin iki küçük kızın evden çıkmasına izin vermediği belirtildi.
Polis, anne Fatma Şen’in, üvey kardeşi Murat Köşker’in 7 ay önce bir kız kaçırdığını, kızın ailesinin de buna karşılık kendi kızlarını kaçırmış olabileceği yönündeki beyanı üzerine, Murat Köşker’in ifadesine başvurdu. Köşker’i sıkıştıran polis, küçük kızın dayısı tarafından öldürülüp ormana atıldığını belirledi.
ORMANDA BIÇAKLAMIŞLAR
Köşker ifadesinde, para verip bakkala gönderdiği Aliye’nin, önceden anlaştığı devlet hastanesinde çalışan arkadaşı Mustafa Yıldırım (24) tarafından kaçırıldığını, daha sonra Burç Ormanı’na götürüp işkence yaparak bıçakla öldürdüklerini itiraf edince küçük kızın cesedi bulundu.
YALANDAN ŞOV YAPMIŞ!
Anne Fatma Şen, kardeşinin kendileriyle birlikte aramaya çıktığını belirterek “Bir ay önce kocama ‘Kızını öldüreceğim’ demişti. O zaman şaka yapıyor zannettik” diye konuştu.
Arama çalışmalarına katılan Köşker, daha önce cep telefonuna çektiği küçük kızın fotoğraflarını dün eve giden basın mensuplarına dağıtırken, “Yeğenim sağ salim bulunsun başka bir şey istemiyorum. Eğer başına bir şey gelirse, o canavarı kendi ellerimle öldüreceğim” demişti.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
Üst