C&C Generals Zero Hour CONTRA 006 Türkçe Yama

SüKuN Harbi Aktif Üye
C&C Generals Zero Hour CONTRA 006 Türkçe Yama indir

Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:


Command & Conquer Generals Zero Hour CONTRA 006 oyununda, Çin, ABD ve GLA adındaki terörist gurup arasında kıyasıya bir mücadele başlatıyorsunuz ve siz de kendinizi tam bu üçgenin içinde buluyorsunuz. Oyunun konusu genel olarak şöyle özetlenebilir. Yıl 2020-30 civarı Amerikanın karşısında Çin büyüyen bir güç olarak beliriyor. Bu durum olağan olarak kabul edilmediğinden olsa gerek Çin'in yıpratılması için GLA adıyla bir terörist örgüt ortaya çıkıyor. Kendisine "özgürlük ordusu" adını takan bu terörist grup tüm dünyaya Amerika, Avrupa ve Çin'e biyolojik başlıklı füzeler göndermeye başlarlar. Bu savaşta milyonlarca insan can verir. Amerika füze savunma sistemiyle saldırıyı hafif sıyrıklarla atlatır ancak bu duruma bir son vermek için savaşa dahil olur ve teröre karşı operasyon başlatır.
Command & Conquer Generals oyununda bir general olarak oyunu yönetiyorsunuz. C&C Generals Zero Hour CONTRA 006 Türkçe yama oyunu daha anlaşılır yapıyor.

Oyunda Türkçeleştirilen Bölümler:

 1. Oyunun Tüm Menüleri ( Options, Single-Multiplayer vb. )
 2. Oyun Menüleri Açıklamalar ( Fareyi Üzerine Getirdiğinizde Yerler )
 3. Oyuna Girdiğinizde Birim Açıklamaları
 4. Açılan Pencereler
 5. Görev Açıklamaları/Objeler ( Görevli Oynadığınızda Anlıyacaksınız )
 6. Yardım Açıklamaları
 7. Generals Menüsü
 8. Multiplayer Bölümü
 9. Skirmish Bölümü
Oyunda Türkçeleştirilemeyen Bölümler:

 • Birim ve Yapı İsimleri (Oyun Kısayolları Yüzünden)
 • Online Oyun Bölümü ( İnternetten Oynanan Bölüm Generals Zero Hour Serverlerinden )

Yamanın Kurulumu:
indirdiğiniz dosya içerisindeki Kurulum Programını CCGZEROTR.exe dosyasını çalıştırınız. Eğer Oyunu Kurarken Değiştirmedi iseniz Kurulum Otomatik Olarak "C:\Program Files\EA GAMES\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data" Dizinine Yapılacaktır. Eğer Dizini Değiştirdiyseniz Kendinize Göre Ayarlayınız Örneğin "D:\Oyunlar\EA GAMES\Command & Conquer Generals Zero Hour\Data" Siz Dizini Seçtiğinizde Kurulum Otomatik Olarak Yapılacaktır.

Command & Conquer Generals Zero Hour Türkçe'yi otomatik olarak kaldırabilirsiniz. Bunun için başlat menüsündeki Command & Conquer Generals Zero Hour Türkçe bölümündeki uninstall seçeneğine tıklamanız yeterlidir. isterseniz denetim masası program ekle kaldıra girerek aynı işlemi yapabilirsiniz.

C&C Generals Zero Hour CONTRA 006 Türkçe Yama Download
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
12B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
11B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Üst