burcunuza göre moda yorumları...

gizems HaRbİ PrEnSeS
Burcunuza göre modayla aranızın nasıl olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu yazıya bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

***Koç Burcu: Her konuda ilk olmayı seven bu burcun kadınları kesinlikle modanın bir numaralı takipçileri arasında yer alıyor. Sadece modayı takip etmekle kalmıyor aynı zamanda bu yenilikleri en kısa zamanda da kendi üzerinde uygulamaya başlıyor. Giyim konusunda son derece cesur olan ve alışveriş söz konusu olunca son kuruşuna kadar harcamaktan çekinmeyen koç burcu kadınlarının favori renkleri ise siyah ve kırmızı. Şapka ise onların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor

***Boğa Burcu: Kesinlikle kalite düşkünü olarak nitelendirebileceğimiz boğa burcu kadınları için moda ve son zamanların trendlerinden daha önemli şeyler var. Gardıroplarındaki kıyafetleri seçerken klasiklerden asla ama asla vazgeçmezler ve modadan ziyade beğenileri ön plândadır. Genellikle parlak ve gösterişli renkleri tercih eden boğa burcu kadınlarının favori renkleri ise kahve-bej tonları ile hâkidir.

***İkizler Burcu: Macerayı seven ve rahatına son derece önem veren ikizler burcu kadınları için kıyafet seçmek kolay ve zevkli bir uğraştır. Sabahleyin kalkıp gardıroplarını açtıkları zaman ruh durumlarına göre nasıl giyinmek istiyorlarsa kolayca seçim yaparlar. Bunun yanısıra her şeyden çok kolay sıkıldıkları için modadaki yenilikleri takip etmekten de bir süre sonra bıkmaya başlarlar. Son derece tutumlu olan ikizler kadınları alışveriş yaparken de çok dikkatlidirler ve markaya önem vermezler.

***Yengeç Burcu: Modada ne gibi değişikliklerin olduğundan haberdar olan yengeç burcu kadınlarının bunları pek de kendi giyim tarzlarında uyguladığı söylenemez. Moda ne olursa olsun kadınsı çizgilerinden asla ödün vermezler. Bununla beraber rahatlıklarından da vazgeçemeyen bu burcun kadınlarının en büyük tutkularından biri de takılardır.


***Aslan Burcu: Mükemmeliyetçi aslan burcu kadınları her şeyin en iyisine ve en kalitelisine sahip olmayı isterler. Modanın başarılı takipçilerindendir ve şık görünmek adına rahatlığı ikinci plana itebilirler. Alışverişte ekonomik açıdan kendilerine kısıtlama getirmeyen bu burcun kadınlarının favori renkleri oldukça dikkat çekici olan turuncu ve sarıdır.

***Başak Burcu: Konservatif başak burcu kadınları kendi tarzlarıyla pek örtüşmeyen kıyafetler revaçta olduğu zaman kolayca modaya sırtlarını dönebilirler. Mimimalist giyinmekten hoşlanırlar ve klasiklere son derece bağlıdırlar. Kıyafet satın alırken önce etiket fiyatına bakan başak burcu kadınlarının favori renkleri kahve-bej tonlarıdır.

***Terazi Burcu: Alışverişte uzman olan terazi burcu kadınları tam bir moda çılgınıdırlar. Ancak modadaki yenilikleri olduğu gibi benimsemek yerine, bunları kendi tarzlarıyla bütünleştirecek beceriye de sahiptirler. Ellerine para geçer geçmez doğru alışverişe giden bu burcun kadınları her zaman için natürellikten yanadırlar ve abartılardan kaçınırlar.

***Akrep Burcu: `Moda yakışandır` felsefesini benimsemiş olan akrep kadınlarının belli bir tarzları yoktur. Ruh durumlarına göre kimi zaman son derece şık ve modaya uygun giyinirken kimi zaman da rüküş ve demode olabilirler. Uçlarda olmayı seven bu burcun kadınlarının pek de alışveriş tutkunu oldukları söylenemez.

***Yay Burcu: Özgürlüğüne son derece düşkün olan yay kadınları kıyafetler konusunda da kendi beğenilerini ön plânda tutmayı tercih ederler. Eski kıyafetlerine yeni bir görünüm vererek değişik şeyler yaratmaktan hoşlanan bu burcun kadınları tıpkı akrep kadınları gibi zaman zaman rüküş olmaktan kurtulmazlar.

***Oğlak Burcu: Pratik oğlak burcu kadınları en iyisini giymekten hoşlananlardan... Ancak bütçelerini aşmamak kaydıyla. Sade ama şık görünmekten hoşlanan ve alçak gönüllü olan bu burcun kadınları alışverişte de kendilerine sınırlar koyma konusunda çok başarılıdırlar.

***Kova Burcu: Modaya uymaktan ziyade modayı kendine uydurmayı seven kova kadınları enteresan kıyafetler giymekten hoşlanırlar. Mesela ikinci el satan mağazalarda sıkılmadan saatlerce oyalanabilirler. Renkli giyinmekten hoşlanan bu burcun kadınları alışveriş konusunda da oldukça dikkatlidirler.

***Balık Burcu: Rahatlığa önem veren balık kadınları için giyinmek sadece bir ihtiyaçtır. Bu yüzden de kıyafete yatırım yapmayı gereksiz bulurlar ve bu konuda da oldukça tutumludurlar. Ancak bu durumu ayakkakbılar için söyleyemeyiz. Çünkü tam bir ayakkabı tutkunudurlar
 
gizems HaRbİ PrEnSeS
sorun değil güzelim sanada teşekkürler yorum için...:)
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
50B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst