Bir bebeğin ilk 20 günü

relax006 Yeni Üye
1. gün

böylesi kötü bir baslangıç beklemiyordum.

oha hortumumu bile kesmisler! meme diye, süt diye birşey varmş. nerden nasıl bulunur bu ya?

hayattan daha 1. günden so๐utacaklar beni.

2. gün

meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi, fazla abanınca meme sahibi kişilik bağrdı, ne bagırıyosun a็çım ben! çok yalnızım be sözlük. hayır içerdeyken de yalnızdım ama yediğim önümde yemediğim arkamdaydı en azından, bak yine aklıma geldi, hortumu bile kestiler yaa!

uykum geldi yine. zzzzz!

3. gün

memeyi sevdim, bu dünyadaki tek dostlarım bu iki meme. iyi ki varsınız.

4. gün

bugün bir sürü olaylar oldu, gürültü yaptılar, başka biryerlere gittik galiba. memeden ayrılınca bağırıyorum geri geliyor, sonra uyuyorum, uyanıyorum bir bakıyorum meme yok, neyse ama tekrar bağırınca geri geliyor nasılsa. sıç็mak da zevkliymiş be, eskiden yapamıyordum.

5. gün

bugün 15 kez kaka yaptım, rekorumu geliştirmeliyim. dikkat ettim de her yaptıgımda temizliyorlar, bunu sevdim. dikkatimi ็eken bir noktada şu ki, amma koca kafalıyım be arkadaş, ağır mı ağır tutamıyorum şerefsizim, pat o yana, pat bu yana, dikkat etseler bari de ็atlatmasak daha ilk günden.

6. gün

avucuma ne verseler hemen tutuyorum, tik gibi birşey, maalesef farkettiler, herkes parmağını veriyor avucuma, mecburen tutuyorum, alemin maymunu oldum iyi mi?

bu arada ne ็ çok uyuyorum ya arkadaş, atamadım şu yorgunluğu, daha ç็ok süt i็eyim en iyisi. hayır iç็tikç็e de yoruluyorum o da ayrı, nerde o eski günler, hortumdan geliyordu ne güzel, şimdi em allah em, bak yine aklıma geldi, şerefsizler kesti hortumu yaa.

7. gün

bugün solaryuma girdim, sarılık mı ne ondanmış. yine uykum geldi.

8. gün

biraz daha iyi hissetim kendimi, daha ็çok süt iç็iyorum artık. kaka yapma işini de tam alt a็çma anına denk getiriyorum ki etraf pislensin, eziyet olsun. naapayım ama alt a็çıkken daha rahat roketleyebiliyorum. kaka yaparken başka birşey daha yapıyorum galiba, anlamaya ็çalışacagım bakalım.

9. gün

็ok fena hıç็kırık tutuyor, ge็çsin diye nefesimi tutayım dedim onu da beceremedim, neyse ki süt iç็ince geç็iyor. bu süt her derde devaymış, bugün bunu gördüm.

10. gün

sütten başka birşeyler verdiler, var ya, yeter artık be, tam alışıyordum yine dayadılar başka birşey, hayret bişi ya, vitaminmiyiş neymiş.

bu arada memelerin arasından dün gördüğüm lavuk gündüzleri piyasada yok akşamları geliyor sadece, hadi bakalım hayırlısı.

11. gün

al işte, başladı yine bir arıza. sütten sonra ç็ok feci karnım ağrıyor, böyle gaz gibi bişi, eğilip bükülüyorum, binbir şekile giriyorum ็çıkaracağım diye. sırtıma falan sıvazlayın bari be kardeşim.

12. gün

bütün gün gazdan kıvrandım arkadaş ya, bela oldu başıma, yaygarayı bastım ben de. uyutmadım, diktim bunları da hazır asker. sonra bir saldım ki evlere şenlik, akabinde uyudum hemen gerisini hatırlamıyorum

13. gün

annemin suratına sıç็tım. tamam utandım biraz da insan bebe๐i g.tünden öper mi yaa. ayıp oldu di mi? naapıyım abi, neyse fazla kızmadı herhalde.

14. gün

anneme kırmızı renkli birşeyler iç็iriyorlar, o zaman süt daha bi randımanlı oluyor sanki, b๖yle tadı da hoş0uma gidiyor, şu memelere bir rating aleti taksalar da hangisini sevip hangisini sevmedi๐imi s๖yleyebilsem.

15. gün

topuktan kan alıp duruyorlar, metin olayım ç็ok ağlamayayım diyorum ama canım yandı be arkadaş, hayır ondan sonra da hemen süt verince sakinliyorum, kızgınlığım ge็çiyor, ağız tadıyla asabiyet yaptırmıyorlar, şu memelere karşı biraz daha dikbaşlı durabilsem.

16. gün

şu memeleri ç็ok sevdiğimi bir kez daha anladım, ç็ok seviyorum onları, onlardan ayrılınca iç็imi bir huzursuzluk kaplıyor, en iyisi onlardan uzaklaştığım anda yaygarayı basayım ben. bugün benden biraz büyük biri geldi yanıma, sevme ama็çlı olsa gerek bir geç็irdi başım d๖nüyo hala. sonradan ๖ğrendim kuzenmiş, neyse yazdım kenara intikam alınacak.

17. gün

etrafı daha net seç็er oldum, ama el ve ayak koordinasyonu hala zayıf, memeyi kavrayabiliyorum ancak. bir de bu eller ve ayaklar bana mı ait tam olarak emin değilim, sallıyorum ๖yle, zevkli birşey. yüze ve g๖zlere dikkat etmem lazım ama, tırnaklar tehlikeli. diğer yandan annem bugün onları kesmeye ็çalıştı ama huysuzluk ettim, etmeseydim daha iyi olacaktı galiba, bak ç็izdik tam g๖zün altını yine.

18. gün

elime torbalar taktılar, kafaya ç็arpınca artık acıtmıyor, yara bere de yapmıyor. sanırım onlar da beni seviyor, iyiliğimi düşünüyorlar. aslında hala ็çıktığım yeri özlüyorum, geri girme imkanım olmaz mı acaba?

19. gün

nihayet o adamin neden eve sadece akşamlari geldigini anladim megerse bana ve anneme bakmak icin gunduz calişiyomuş..

aferin gozume girdi şimdi bak!..

20. gün

tabii ya, annemin karnındayken de duyuyordum o adamın sesini sık sık.

ona da ilgi alaka g๖sterdim, bağırdığımda bazen o alıyor beni kucağına, meme vardır diye saldırdım ama vermedi. bir ara meme a็çıkken kıstırdım ama emme olayından bir randıman alabilmiş de๐ilim, meme yüzeyi bayağı bir farklı.
:D
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
100B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
13B
Üst