Amerikan Hastanesi Randevu Alma

deep Harbi Aktif Üye
Amerikan Hastanesi Randevu alma sisteminden yararlanmak etmek isteyen hastalar bu kolaylığa nasıl ulaşabileceklerini anlatacağız. Yazımızda bahsi geçen iletişim bilgilerini kullanarak çok rahat ve kolayca internetten randevu alabileceksiniz. Ve de randevu sırası beklemeksizin muayene olabileceksiniz.

Amerikan Devlet Hastanesi randevu alma sistemi internet üzerinden tüm vatandaşlara açık ve doğru yol izlendiğinde kolaylıkla internetten randevu alınabilmekte.

Bu hizmetten yararlanabilmek için aşağıda bulunan kutucuklara sizden istenilen bilgileri giriniz. Randevu almak İstediğiniz tarihi seçmek için, kutucuğun sağ tarafındaki takvimi, randevu almak İstediğiniz bölüm ve doktoru da yine bu kutucukların sağında bulunan ikonları kullanarak belirtebilirsiniz. Sizinle bağlantı kurabilmemiz için e-posta ve telefon bilgilerinden en az birini yazınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra “Gönder” butonuna basınız. Böylece online randevu talebiniz hastanemizin Call - Center’ına iletilecektir.

Amerikan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Güzelbahçe Sok, No:20, 34365 Nişantaşı İstanbul
Telefon Numarası: 444 3 777

Harita üzerinden hastanenin adresi (Google Maps aracılığıyla)

Google'a Amerikan Hastanesi yazıp sağ üstten Randevu Al butonuna tıklayın.

Randevu talebinde bulunduğunuz gün ve saatten itibaren, en geç 1 iş günü sonra size telefon edilerek randevu gün ve saatiniz ile ilgili bilgi verilecektir.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
16B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Üst