YOK MU LİSEDE YAŞADIĞINI KOMİK BİR ANI???

Liseyi bitireli 2 sene oldu şuan üniv. deyim neyse konu o değil... Aklıma bu konuyu açmak geldi ve açtım...Lisede şimdi okuyan d mezun olanda yazsın lütfen buraya bişeyler....Benim anlatacak bayağı anım var da şimdilik bir tanesini yazayım...:

Tarihi tam olarak unuttum ama keisn olan bişey var lise-2 de p.tesi günü son ders ANALİTİK GEOMETRİ..

Hoca dersi anlatıyo burada bişey yok..Tenefüs zili çaldı buraya kadar da bişey yok...Hoca kapıyı açmaya yöneldi...Kapı kolunu tuttu ve açmak için önce aşağıya bastırıp daha sonra kendine çekti ama çekmez olaydı..Kapının kolu hocananın elinde kaldı ve doğal olarak sınıfça içerde kaldık....Çünkü hocanın elinde kalan demirli tarafı değildi demirli tarafı karşıdan yere düşmüştü ne demek istediğimi anlamışınızdır...Allahım sınıfta mahsur kaldık..Kime bakmıyo bizim sınıfa...İşin zor tarafı biz sabahçıydık ve öğlevcilerin girmesine daha 1 saat daha vardı...O sırada hocamızın kapıya yapışıp şu şekilde bağırması bizi koparan son olaydı:
" AÇIN BİZİİİİİ ! " ....Biz kapıyı tekmekliyoz hoca da yapmayın devlet malıdır kıracaksınız diyor ama dinleyen mi var sonunda hocanın dediği oldu kapıda bir insasın geçebileceği kadar bi gedik açtık ve çıktık...

UZUN AMA EĞLENCELİ BİR ANIMDI...SİZİNDE VARSA UNUTAMADIĞINIZ BİR ANI LÜTFEN PAYLAŞIN !!!

illegal40 harbi FENERLİ
lise 1 de 1 nisn gnüü...
arkadslar hapsırık tzu almslar..(bnn içnde cnsu da var)....zyıf bi anmda suratma bi üfldiler...mahvlmstm ya o zman da ders mat. hca knu anlatıo ben hapsırıorm :D ama hiç abartmıom asağıdaki herks sesmi dymus :) snıf hlime glmekten kırılıo:D hapsrmktan gözlrmden yas gelmstii yaa:D cok güsldii :D

illegal40 harbi FENERLİ
ya ben bilmiodm ki yapcaklarını konusuodk öle bi üfledler neye uğradıımı sasırdm...snra baya bi suyla faln yüzümü yıkadm da öle gecmişti :D

Neyse şükür ki yaşıyon....demek öle he ava gşden avlanır kesin senden çıkmışştı o toz işi ama arkilerin sana uyguladı..:)

bizim hoca da hep acemi cadıdan bahsederdi ve o diziyi çok beğendiğini sölerdi ..ben de buna karşı çıkardım...hacaya o dizinin bir dizidsen esinlennerek ( ki atv de yayınlanan sabrina dizisinin türkçe çalıntısıydı...acayyip hayranıydım o dizinin ) yapıldı derdim inanmazdı..sizinki yine adam akıllı bişeden bahsederdi ya biizimki..:))

Son düzenleme: