ÜnLüLeRiN GeLinLiKLeRi

Moda bölümünde yer alan bu konu gizems tarafından paylaşıldı.

 1. gizems

  gizems HaRbİ PrEnSeS

  Eva Longoria/Tony Parker - 2007 yazının en görkemli Hollywood düğünü Eva-Tony çiftinindi. Eva´nın gelinliğini Angel Sanchez tasarlamış.
  [​IMG]

  Catherine Zeta Jones/Michael Douglas - 2001 yılında çift New York´ta evlenmişler. Gelinliği tasarlayan modacı ise Prenses Diana´nın gelenliğini tasarlayan David & Elizabeth Emanuelmiş.
  [​IMG]

  Gwen Stefani/Gavin Rossdale - 2002´de Londra´da dünya evine giren Gwen her zamanki gibi hip ve özgün tarzını Dior by John Galliano´nun tasarladığı pembe beyaz gelinliğiyle devam ettirmiş.
  [​IMG]

  Katie Holmes/Tom Cruise - Katie nin hoş ve narin gelinliğini Giorgio Armani 2006 senesinde tasarlamış.
  [​IMG]

  Marcia Cross/Tom Mahoney - 2007 yazında evlenen Marcia Cross, artık gerçek bir housewife. Bu değişime Pasadena´da Reem Acra´nın tasarlardığı gelinlikle adım atmış.
  [​IMG]

  Victoria Beckham/David Beckham - Şu an tam üç çocuk sahibi olan Beckham çifti, 1999´da İrlanda´da Vera Wang´ın tasarladığı gelinlikle dünya evine girmiş.
  [​IMG]

  Jessica Simpson/Nick Lachey - Hollywood´un gözde tasarımcılarından Vera Wang, 2002´de Texas´ta evlenen Jessica Simpson´ın gelinliğiyle tekrar karşımızda.
  [​IMG]

  Britney Spears/Kevin Federline - Bu kısa süren evlilik 2004 senesinde Kaliforniya´da gerçekleşmiş. Britney´nin gelinlik seçimi Monique Lhuillier tarafından olmuş.
  [​IMG]

  Demet Akalın & Oğuzhan Kayhan - İzmir´de diktirdiği gelinlik tam 1 milyar tutmuş. Demet, gelinliğinin Cavalli kadar kaliteli durduğunu iddia etmişti.
  Gülben Ergen & Mustafa Erdoğan - Canan Yaka´nın tasarladığı gelinliği, Gucci damatlık tamamladı.
  Seren Serengil & Musa Aytun - Çift internette tanışıp, Roma´da evlendi.
  [​IMG]

  Ebru Şallı & Harun Tan - Podyumlarda gelinlik giymeye alışkın olan Ebru, kendi düğününde Cemil İpekçi´nin hediye ettiği gelinliği giydi.
  [​IMG]

  İclal Aydın & Tuna Kirmetçi
  [​IMG]

  Aşkın Nur Yengi & Haluk Bilginer
  [​IMG]

  Ece Erken & Tunce Öztarhan
  [​IMG]

  Belçin Bilgin & Yılmaz Erdoğan
  [​IMG]
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 4 Ekim 2011
 2. şeker

  şeker Üye

  tarzlar hemen hepsinde aynı :)