ÜnLüLeRiN GeLinLiKLeRi

gizems HaRbİ PrEnSeS
Eva Longoria/Tony Parker - 2007 yazının en görkemli Hollywood düğünü Eva-Tony çiftinindi. Eva´nın gelinliğini Angel Sanchez tasarlamış.
longoriaparker278x400.jpg


Catherine Zeta Jones/Michael Douglas - 2001 yılında çift New York´ta evlenmişler. Gelinliği tasarlayan modacı ise Prenses Diana´nın gelenliğini tasarlayan David & Elizabeth Emanuelmiş.
catherinezetajonesandmi.jpg


Gwen Stefani/Gavin Rossdale - 2002´de Londra´da dünya evine giren Gwen her zamanki gibi hip ve özgün tarzını Dior by John Galliano´nun tasarladığı pembe beyaz gelinliğiyle devam ettirmiş.
gwenstefaniandgavinross.jpg


Katie Holmes/Tom Cruise - Katie nin hoş ve narin gelinliğini Giorgio Armani 2006 senesinde tasarlamış.
katieholmesweddinggown4.jpg


Marcia Cross/Tom Mahoney - 2007 yazında evlenen Marcia Cross, artık gerçek bir housewife. Bu değişime Pasadena´da Reem Acra´nın tasarlardığı gelinlikle adım atmış.
celebritybridesweddingd.jpg


Victoria Beckham/David Beckham - Şu an tam üç çocuk sahibi olan Beckham çifti, 1999´da İrlanda´da Vera Wang´ın tasarladığı gelinlikle dünya evine girmiş.
victoriabeckhamweddingd.jpg


Jessica Simpson/Nick Lachey - Hollywood´un gözde tasarımcılarından Vera Wang, 2002´de Texas´ta evlenen Jessica Simpson´ın gelinliğiyle tekrar karşımızda.
simpsonlachey278x400.jpg


Britney Spears/Kevin Federline - Bu kısa süren evlilik 2004 senesinde Kaliforniya´da gerçekleşmiş. Britney´nin gelinlik seçimi Monique Lhuillier tarafından olmuş.
britneyspears50large.jpg


Demet Akalın & Oğuzhan Kayhan - İzmir´de diktirdiği gelinlik tam 1 milyar tutmuş. Demet, gelinliğinin Cavalli kadar kaliteli durduğunu iddia etmişti.
Gülben Ergen & Mustafa Erdoğan - Canan Yaka´nın tasarladığı gelinliği, Gucci damatlık tamamladı.
Seren Serengil & Musa Aytun - Çift internette tanışıp, Roma´da evlendi.
sonyas02.jpg


Ebru Şallı & Harun Tan - Podyumlarda gelinlik giymeye alışkın olan Ebru, kendi düğününde Cemil İpekçi´nin hediye ettiği gelinliği giydi.
135268unlulerinnikahfot.jpg


İclal Aydın & Tuna Kirmetçi
127hliclaldugun1912.jpg


Aşkın Nur Yengi & Haluk Bilginer
57tl.png


Ece Erken & Tunce Öztarhan
241683878c2487e9855cf1c.jpg


Belçin Bilgin & Yılmaz Erdoğan
1989207.jpg
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
Üst