Pala Dayının kayın validesi gelmiş

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Pala Dayının kaynanası, pardon kayın validesi dayıya misafirliğe gelmiş, dayı iki gündür evden çıkamıyor, o kahveye gitmeyince ben de gitmiyorum. O zaman kahve ortamını eve taşıyalım dedim, hanım çayı demledi, tavla oynuyoruz, kink'in yerini tutmaz ama yinede eğleniyoruz. Cam açık Pala Dayı balkonda, sesi bizim eve kadar geliyor, kayınbiraderiyle geyik, pardon sohbet ediyorlar. He bu arada Üflek Ali'de ortaya çıkmış, onun da sesi geliyor, Üflek Pala Dayının eniştesi, anlaşılan aile kurultayı var. Hanım manayla tavla oynamayı öğrendi, bir kerede mars oldum iyi mi, acemi şansı işte. Pala Dayının kayınvalidesi birkaç gün daha kalırsa hanıma tavla maskarası olacağız anlaşılan. Bir de durup durup sonuca itiraz ediyor "ben seni demin mars etmemişmiydim, sen nasıl öne geçtin" diyor, bir de tabela hırsızı muamelesi görüyorum yani. Bu da Kink aleminde kayınvalide darbesi olsa gerek.

yeniçeri JaNiSSaRY
yazık paladayıya acıdım walla, kahve ortamı insanı dewamlı içine çeken bir ortam,birkaç gün ara verince kişi sanki yemek yememiş su içmemiş gibi bir eksiklik hissediyor :D bu arada yenge ye de bravo ilk oyundan bir ustayı MARS etmek büyük başarı walla 👍 tebrik ediyorum👍👍