Çıplak denize giren kıza polis engel oldu

Güncel Haberler bölümünde yer alan bu konu SüKuN tarafından paylaşıldı.

Konunun Durumu:
Yeni yanıtlara kapalı.
 1. SüKuN

  SüKuN Harbi Aktif Üye

  İZMİR Konak, Göztepe Semti'nde üniversite öğrencisi 25 yaşındaki D.Ö. , üzerindeki kıyafetlerini çıkararak çırılçıplak denize girdi. Doğum gününü kutlamak için soyunup denize girdiğini söyleyen genç kız, polis ekipleri tarafından ikna edilerek denizden çıkarıldı.
  Olay, dün saat 00.15 sıralarında Konak İlçesi Göztepe semti Mustafa Kemal Sahil Bulvarı Vali Konağı karşısındaki deniz kenarında meydana geldi. Ege Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi D.Ö. doğum gününü, arkadaşı Gupse Deniz Oğuz (27) ile birlikte sahil kenarında kutladı. Bir süre alkol aldıkları belirtilen kızlardan D. Ö. , üzerindeki kıyafetleri çıkararak çırılçıplak denize girdi. Çevredeki vatandaşlar genç kızın canına kıymak istediğini düşünerek durumu polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen deniz polisi ve asayiş polis ekipleri genç kızın denizde yüzdüğünü gördü. Daha sonra polisler tarafından ikna edilen genç kız, kıyıya kadar geldi. Polislerle bir süre tartışan Öztemir, elbiselerini giymemekte direndi. Yaşanan tartışmanın ardından D. Ö. ikna edilerek elbiselerini giydi. Arkadaşı ise, üzerindeki tişörtü çıkararak giymesi için D.Ö 'ye verdi.

  POLİSLERLE TARTIŞTI, KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

  Polislerin neden çırılçıplak denize girdin sorusuna genç kız, “Siz üstünüzdeki elbiseler olmadan insan değil misiniz? Bir insanın elbiselerin çıkarması bu kadar mı sorun olur? Siz normal düşünemiyorsunuz. Ben özgürüm'' cevabını verdi. D.Ö. , doğum gününü kutlamak için soyunup denize girdiğini söyledi. Arkadaşı ile birlikte ekip otosuyla Güzelyalı Polis Karakolu’na götürülen D.Ö. hakkında, ‘çevreyi rahatsız ettiği’ gerekçesiyle tutanak tutuldu. Genç kız daha sonra nöbetçi savcının talimatıyla polisler tarafından ekip otosuyla evine gönderildi. Bu sırada basın mensuplarına tehtitler savurken yanındaki arkadaşı ise parmak işareti yaptı.
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 19 Mayıs 2009
 2. vipcat

  vipcat Yeni Üye

  dağdan inmiş olmalı şehire . medeniyetsiz insanları aslında tutmamak lazım güzelim şehirlerimizde.
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 19 Mayıs 2009
 3. nomercy_gfb

  nomercy_gfb NeMa PrObLeMa...

  özgürlük kavramı yanlış anlaşılmış...insanlar çevresindeki insaları rahatsız etmedikçe özgürdür..yani hepimiz özgürüz soyunmaya gerek yok....:)ama ısrar ederseniz gördüğünüz gibi polis zabıt tutuyor...memlekette kanun var nizam var değil mi???
   
 4. kate23

  kate23 Üye

  ewt yuharidakine katılıom
   
 5. kate23

  kate23 Üye

  POLİSLERLE TARTIŞTI, KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ
  polisle kim tartişir sonucta görevlerini yapıyorlar öyle değil mi?
   
 6. kate23

  kate23 Üye

  bu konuda karşılaştık Vicdan hoşgeldin:)
   
 7. hilalnur

  hilalnur Yeni Üye

  polislerin görevi:brv:
   
 8. Ömer

  Ömer Yönetici

  Söz konusu kişinin babasının isteği üzerine kişinin ismi sansürlendi ve konu yoruma kapatıldı.
   
Konunun Durumu:
Yeni yanıtlara kapalı.