Bu YAzıYı Okumak YasakTır!

Harbi Geyik bölümünde yer alan bu konu MaVi_HoRoZ tarafından paylaşıldı.

 1. MaVi_HoRoZ

  MaVi_HoRoZ Üye

  Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak... hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat HAVANI alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok.Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun!

  Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların okumaması için bir yazı var burada ve sen buna aldırmadan okuyorsun. Bu işten ne zevk aldığını sorabilir miyim sana? Çok Merak ediyorum,
  başka işin yok mu senin?Okuma bu yazıyı . Bak hala okuyor, Allahım ya. Vakit varken şunu okumayı bırak işine gücüne bak. Burada hayatını değiştirecek bişey mi arıyorsun? Okumaya devam ederek beni sinirlendirdiğinin farkında mısın? Okumasana ya.

  Yok yok sen adam olmazsın. Hiç aile terbiyesi almamış ki. İnsana bi kere laf söylenir ...Okuma dediysek okuma işte Tabi sallayan kim? Bu yazıda hiçbi şey yok vakit kaybı valla benden söylemesi . Yeter ya okuma işte. İşine gücüne git. Başka bloglara sitelere git gez dolaş hayatını yaşa ya.. Üff sıkıldım ha.. Ne bekliyorsun hala bu anlamsız yazıdan? Mesaj vermemi mi bekliyorsun?


  İyi hadi kazandın... Artık sıkıldım çünkü.... İşte mesajın:
  “Sigara sağlığa zararlıdır...”
  Umarım başın göğe ermiştir....

   
 2. prenses

  prenses MoNo MeLeği ♥

  paylaşım için saol izin verirsen okurum bi ara:D
   
 3. MaVi_HoRoZ

  MaVi_HoRoZ Üye

  ha ha ha :D İzin verdim oku hadi :D
   
 4. EMRE

  EMRE seda kolik

  ben okumadan cevap veriyorum ama sen şu anda benim yorumumu okuyorsun okuma kardeşim yorumu mu:D:D:D:D:D:D
   
 5. yarısıını okudum kusura bakmayın artık..:D yunus sende merak etme senin yorumunu okumaz :D:D:D