Asabİ Astrolog-kirilacaksiniz

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu yalnızlar rıhtımı tarafından paylaşıldı.

 1. Sabırsız Koç
  21 Mart-20 Nisan


  Ortamı germeyin, uslu durun!
  Özel hayatınızı hareketlendirmek için bir şeyler yapmanıza gerek yok, yerinizde duramıyorsunuz zaten. Üzerine bahis oynanan Veliefendi’nin atları gibisiniz. Yavaşlayın abilerim, ablalarım ya! Yeminlen bak, gözünüzün yaşına bakmam, parası neyse kredi kartından sekiz taksitle öder; hepinizi Aras Dağlı mıdır, Aras Kargo mudur nedir, onunla ‘Sağır Oda’ya aldırtırım. Ortamı germeyin, uslu uslu oturun!


  Uyuşuk BOĞA
  21 Nisan-20 Mayıs


  Boğa’lık yan gelip yatma yeri mi?
  İş yaşamında uyumlu olmak gibi olumlu yanınız da olmasa bu hafta işinizden kesin kapı dışarı edilirdiniz. Yıldızınıza ve tabii ki benim patronunuz olmadığıma dua edin. Ne o öyle yan gelip yatmalar, ipod’larınıza indirdiğiniz korsan şarkılarla hava atmalar, mesaiyle msn’yi karıştırmalar... Bırakın bencilliği de, azıcık memleket meseleleriyle ilgilenin. Boğa’lık yan gelip yatma yeri değildir.


  Dedikoducu İKİZLER
  21 Mayıs-21 Haziran
  Kendinizi dinleyin
  Değişken yapınızdan dolayı bu hafta çok yalnız kalabilirsiniz. Bir dinleyeninizin olmaması depresifliğe yol açacaktır. Sizi dinleyecek birilerinin olmadığından şikâyet edeceğinize odanıza gizlice dinleme cihazı yerleştirtin. Cihazın sizi dinlemesi kulunçlarınıza iyi gelecektir. Yorgunluktan kaçının, az çene yapın!


  Dengesiz YENGEÇ
  22 Haziran-22 Temmuz
  TOKİ’ye yazılın, benden uzaklaşın
  Bu hafta yalpalayacaksınız, önleminizi alın ve ‘evcimen’ yanınıza el atın. Ne bileyim TOKİ’nin yeni başlattığı konutlara bakın, gidin bir kooperatife yazılın, bankaya borçlanın, bir ömür boyu ödemek için uğraşın. Mümkünse evinizi ülke sınırlarına yakın bir yerlerden alın ki gözüm sizi görmesin. Yakın çevrenizden destek-mestek beklemeyin, kimselerin umurunda değilsiniz.


  Kabadayı ASLAN
  23 Temmuz-23 Ağustos
  Artistliği bırakın
  Bağışıklık sisteminizde problemler yaşayabilirsiniz. Eee keşiş her zaman aslan sütü içmez aslanım. Böyle perişan olursunuz işte. Yalnız bağırsaklarınızın filmini çektirirken artistlik yapmasanız iyi olur. Benim tavsiyem bebekler için üretilen periyodik lif formüllü ürünler kullanmanız. Hem bağışıklık sisteminizin temelleri atılır hem de demokrasiye karşı bünyeleriniz hassaslaşır.


  Kuruntulu BAŞAK
  24 Ağustos-23 Eylül
  Sorumlu Mars mı? Hadi oradan!
  Mars’ın konumuyla cebinizin bağlantısı var mı bilmiyorum ama maddiyat noktasında bu hafta mars olacağınız kesin. Öyle kredi kartına güvenerek markete dalar ve önünüze çıkan her reyonu alışveriş sepetine indirirseniz ay sonu böyle eşekten düşmüşe dönersiniz işte. Muhahaha! Beter olun! Taksit taksit eriyorsunuz. Kuruntunuz sizi kurutacak, ama yapacak bir şey yok inanın…


  Dengesiz TERAZİ
  24 Eylül-23 Ekim
  Gezegene değil önünüze bakın
  Yine iç dünyanızda dengesiz, dışarıya karşı dengeli bir görüntü sergiliyorsunuz. Sabırlı olmayı, boğazınızı tutup az yemeyi, planlı hareket etmeyi, takım çalışmalarına önem verip futbolu sevmeyi öğrenemediniz gitti. Gezegeninizin konumuna bakacağınıza bir de kendi konumunuza baksanız iyi olacak. Evdeki terazi çarşıdaki domatese uymuyor. Bırakın dağınık kalsın, sizinle hiç uğraşamam bu hafta.


  Zehirli AKREP
  24 Ekim-22 Kasım


  Uçta gezinmeyin, düşersiniz
  Yavrucuğum size kaç kere söyleyeceğim o kadar uç noktalarda yaşamayın, düşeceksiniz diye. Eliniz dursa ayağınız, ayağınız dursa kaşınız oynuyor bilader. Yarım ölçü diye bir şey duymadınız mı? Duymadığınız belli ki burçdaşınız Emel Sayın gibi gergin görünüyorsunuz yine. Relax be güzelim relax… Sakinleşin, saçlarınız ahenkle dans etsin, aşırı sabit yönlerinize makyaj atın.


  Palavracı YAY
  23 Kasım-21 Aralık
  Güneş burcunuzda; ama...
  Burcunuza geçen Güneş, başınıza da geçecek gibi görünüyor. Akrep’ten 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Yay’a geçen Jüpiter’in hayatınızda bir şeyleri değiştireceğini bekliyorsanız avucunuzu yalarsınız. Zira Jüpiter sizden önce Balık burcundaki Uranüs’le kare açı, Aslan burcundaki Satürn’le üçgen kurmuş, size yamuk yapıyor. Ama benden duymadınız ha…


  Dikkafalı OĞLAK
  22 Aralık-20 Ocak
  ‘Asoşeytıdpres’ yanınızda
  İktidar hırsı, gözlerinizi yine çapaklandırmış. O yüzden yıldızlar yerine ‘Asoşeytıdpres’e baktım ve iflah olmaz iktidar tutkunuz yatışır diye dünyadaki en yakın seçimleri toparladım. ABD’de Hillary Clinton 2008’de başkan adayı olabilir. Gidin kaydınızı yaptırın. Fransa’da 2007’nin sosyalist adayı S. Royal anketlerde %55’i bulmuş, ama neden sizin şansınız olmasın? Kişisel sınırlarınızı zorlamayın.


  Terelelli KOVA
  21 Ocak-19 Şubat
  Uzaya davetlisiniz
  Uğurlu gününüzün pazar olması, size, ‘Fırsatlar var, yeni kararların eşiğindesiniz.’ tarzı iyi niyetler söyleyeceğim anlamına gelmez. Dikkafalı, huysuz ve geleneklere karşı gelen kişiliğiniz beni çok etkilese de şu arkadaş canlısı tavrınıza acayip gıcık oluyorum. Ne zaman bencil olmayı öğrenecek ve duygularınızı anlatmakta zorlanacaksınız acaba? Bu arada su çiçeğinizin kabuklarını yolup sokağa atmayınız, ayıp oluyor.


  Sefil BALIK
  20 Şubat-20 Mart
  Tabiata açılın, oksijen alın
  Çok kırılgan, salya sümük bir burcun mensubu olmanız sizi dilimden kurtarmaz. Yeri geldiğinde ‘Jaws’tan daha asabi olabilirim. Gerçek hayatla ilişkilerinizde her zamanki gibi sorunlar var. ‘Aman dikkat edin!’ diyeceğim de ne olacak sanki? Dinlemiyorsunuz ki! Size ilmen kanıtlanmış bir gerçeği hatırlatayım. Bütün ölümlerin temelinde oksijen eksikliği yatıyormuş. Çaktın mı köfteyi... Tabiata açılın...