31.03.2009 Burç yorumLarı ..

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu akrep_zehiri tarafından paylaşıldı.

 1. akrep_zehiri

  akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Hareket ve iletişim konularının dikkat çektiği yoğun bir gün yaşayacaksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar öne çıkarken sözleriniz ve düşüncelerinizde tutarlı olmak durumundasınız. Yakın çevrenizde olup biten konular ve kardeşlerle olan ilişkileriniz olumlu yönde gelişebilir. Kısa yolculuklarda ise verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.


  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)


  Kişisel konularınız artık maddi alanın getirdiği gelişmeler olacak. Yeteneklerinizi öne çıkarma gayreti içinde olmalı ve kendi birikimlerinizi dengeli kullanmalısınız. Bazı düşüncelerinizde ısrarcı olmanız sayesinde kazançlarınızı artırabilirsiniz. Bugünlerde beklediğiniz destekler konusunda bazı terslikler sizi yıldırmamalı. Giderlerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz.  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)


  Burcunuzda ilerleyen Ay sizi kararlı ve canlı kılıyor. Üzerinde çalıştığınız her yeni konu sizi değişik başlangıçlara itebilir. Bu arada içinde bulunduğunuz şartlar destek görebileceğinize işaret ediyor. Kişisel önceliklerinizin değişmeye başladığı bu dönemi değerlendirmelisiniz. Zira uzun vadeli planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz sizi yeni kararlar almaya yöneltiyor.  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)


  Bu dönem büyük beklentilere girmemelisiniz. Zira kafa karışıklığı ile yanlış ve acele adımlar atabilirsiniz. Üzerinde düşündüğünüz geçmişle alakalı konularda ise oldukça huzursuz ve endişeli olacaksınız. Bazı şeyleri akışına bırakmak doğru bir çözüm olabilir. Elinizdeki işleri tamamlamalı ve bu hazırlık döneminde zamanınızı doğru kullanmalısınız  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)


  Bugün pek çok yeni konu yanında arkadaşlarla bir araya gelmenizin yaşatacağı keyifler söz konusu. Kendinizi yeni hedefler konusunda oldukça hevesli bulabilir ve destek görebilirsiniz. Sosyal odaklı çalışmalarda daha fazla zihinsel aktivite öne çıkabilir ve düşüncelerinizi uygulama şansı elde edebilirsiniz. Bu alanda daha duyarlı olmaya çalışmalısınız.
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)


  İş hayatı açısından çok tempolu bir gün. Yeni sorumluluklar almaya hazır olduğunuz bu dönemde kendinizi öne çıkarabileceğiniz fırsatlar bulunuyor. Özellikle üstlerinizin desteği size yol açabilir. Kariyerinizi yakından ilgilendiren bu durum karşısında tamamlanması gereken işlerinizi önemsemeli ve sorumluluklarınızın üstesinden gelme çabasını göstermelisiniz.  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)


  Hareketli ve değişliklerin öne çıkacağı bir güne başladınız. Hayatınıza renk katacak ve sizi yeni konuların içine çekecek gelişmelere yakın olacaksınız. Aynı anda birden fazla konu yanında, eğitim alanında yapabileceğiniz çok şey var. Yabancılarla ilişkilerin ön planda olacağı konular ise sizi farklı olana yaklaştırabilir. Kendinizi pek çok alanda geliştirmeye açıksınız.  Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)


  Bütçenizi yakından ilgilendiren konular öne çıkıyor. Önceliğiniz kendi birikimlerinizi daha iyi dengelemek olmalı. Zira başkalarına dayanabileceğiniz şartlar henüz netleşmemiş durumda. Borç alacak konularınız ise daha fazla ciddiye almalı ve yeni çözümler aramalısınız. Finansal açıdan alacağınız her riski hesaplamanız gerekebilir.  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)


  Süregelen ortaklıklarınız ve anlaşmalarınız sizi bazı kararlar almaya itebilir. Başkalarının yön vermesi ile hareket geçmeniz ve destek almanız söz konusu. Bu değişikliklerin getireceği yeni olanaklarla ortaklıklarınıza başka bir gözle bakabileceksiniz. Bu alanda daha tutarlı anlaşmaların öne çıkabileceği gelişmeler de olabilir. İkili ilişkilerinizde yeniliklere açık duracaksınız


  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)


  Pek çok konu ile aynı anda ilgilenmeniz gerekebilir. Öncelikle iş ortamında daha planlı olmanız gereken detaylı konular ve yazışmalar önem kazanıyor. Günlük düzeniniz açısından sizi hareketli ve tempolu kılan gelişmelerle karşılaşırken, huzursuzluktan kaçınmanız gerek. Tamamlanması zorunlu olan işlerinizin artması sizi organize olmaya zorlayacaktır.  Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)


  Her konuda kendinizi yeterli derecede ortaya koyabilirsiniz. Düşüncelerinizi yaratıcı alanda öne çıkarabileceğiniz fırsatlar da dikkat çekebilir. Bu konuda kendinizi geliştireceğiniz yeni ilgi alanları bulmakta zorlanmayacaksınız. Hayata daha keyifli bakabileceğiniz gelişmelere harekete geçerken, aşk hayatınızda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayacaksınız.  Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)


  Bu dönem ailevi konuların öne çıktığı görünüyor. Evde yaşanan hareketlilik yanında yeni sorumluluklar almaya hazır olmalısınız. Şimdiden planlarınızı uygulamalısınız. Zira yakınlarınızdan destek görerek hızlı ilerleyebilirsiniz. Elinizdeki kaynaklar konusunda elde edebileceğiniz yeni imkanlarla yatırım odaklı kararlarınızı hayata geçirebilirsiniz
   
 2. pesimist

  pesimist sanal alem

  burclar gercekten dogru o burcun insanını anlatırken ama bu günlük burclar hiç dogru degil hiç yakınımdan bile gecmedi :D