Kutsama kağıdı

Mic Check KıRıK KaLeM
Arkadaşlar bizim en merak ettiğimiz eşyalardan biride Kutsama Kağıdıdır.Bunu bilmeyen arkadaşlar için bu konuyu açtım.Kutsama Kağıdı eşyaların + basma oranını dahada çok artırıyor.Mesela +8 Ejderha Plaka Zırh'ın +9a kutsamayla geçme oranı %75tir.Bütün + basmak için eşyalarımız hazırsa Kutsama Kağıdını + basacağımız eşyanın üzerine koyuyoruz.Tamam'a tıklıyoruz ve eğer başaramadın sa eşya yok olmaz.Eşyanın +sı en fazla 1 düşer.

NERDEN DÜŞER ; şimdi lwl e göre değişir
siyah ork , şeytanlar ve maymunlardan düştüğünü deneyerek gördüm

Ravenous Yeni Üye
kutsama belirli bişeyden çıkmaz ki +50 lvlde her slottan düşebiliyo mesela çöl ,dağ,mistikler bi bunlara ek olarak senin sölediklerin Muckss..

Mic Check KıRıK KaLeM
sayın Rave çok mu resmi oldu

denediklerim diye yazdığımı hatırlıyorum senin söylediklerinde benimkine ek olabilir

4eveRock Yeni Üye
kutsama kağıdı o işe yarıo ama o şekilde kullanılmıo ilk önce kutsama kağıdına tıklıycaz giycez ve sonra + bascaz ve kutsama eşyayı 3 kademe düşürebilio 3 kademe düşünce kayboluo

egehan Yeni Üye
Ya adam gibi anlatın...Ayrıca 50+ her metinden de düşebilir azrailden düşer 50+ slotlardan düşer ama nasıl kullanıldığını bilmiorum

AtlıBey Harbi Aktif Üye
Ya kavgaya bak.İtemin üstüne götür tıkla sana zaten demircideki gibi seçenek geliyor evet de.Bassın artıyı.Yanarsa 1 kademe düşer.Budur.

Mic Check KıRıK KaLeM
Hiç bir şans olayı yok arkadaslar

demirci ile hemen hemen aynı tek fark o yakar bu düşürür

Mr.Jackson Sagopa Kajmer
arkadaşlar biraz ilgisiz olabilir ama metin35 te kutsama kağıdı dahil bütün eple satılan eşyalar parasız benim rekor yangım 96k