Benim Istanbulum

SYSTEM Üye
" İstanbulda denize karşı oturmak güzeldir. Hele bide sevdiğin yanında ise bambaşkadır. Gerçi istanbulun her köşesi,her semti,her yeri güzeldir. Üsküdarı,Kadıköyü,Bakırköyü,Taksimi... Anlatmak yetmez istanbulu görmek lazım. Ya da ben aşık oldum istanbula.

Dilimden düşmez istanbul. İstanbulda denize karşı oturmak güzeldir. Hele bide sevdiğin yanında ise bambaşkadır. Kelimeler anlatamaz istanbulu tatmak lazım. Acısıyla tatlısıyla,sevinciyle hüznüyle. İstanbuluma doyamadan ölüp gideceğime ağlıyorum. İstanbulda benle ağlıyor,benle kahroluyor. Bazense sevinçten ağlıyor istanbul. Aşıklar,sevgililer istanbulun o müthiş manzarasına doyamazlar. Tabi bunların yanı sıra istanbulumuda kirletenler var. Bembeyaz kadar temiz olan istanbulumun bir kısmı kapkara. Ayyaşlar,sarhoşlar,kapkaççılar,dolandırıcılar... Ama gene de yani bunlara rağmen istanbulum çoook güzeldir çooookk. Sevgilinle beraber istanbulda denize karşı otur ve birbirinize sarılın ve denizin o uçsuz bucaksız maviliğinde kaybolun. Eğer şanslı iseniz istanbul size Ay'ın o nadir görünen o fevkalade görüntüsünü bile gösterebilir. İstanbul dilimden düşmez,istanbul benim aşkım. Ben ki 23 senelik Mehmet'im,ben ki sevgilimden ayrılmışım, Ben ki istanbulun sahilinde ağlamışım... İstanbul beni ben istanbulu yalnız bırakmadım. Her zaman birbirimize destek olduk. Ben ağladım istanbul benle ağladı... "