yoşi "nin intikamı =:) =:) =:)

Söylemek İstediklerim bölümünde yer alan bu konu girel tarafından paylaşıldı.

 1. girel

  girel Yeni Üye

  pala dayı bu kan yerde kalmaz dedim sana. çok sürmedi bak intikamımı aldım. yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. ah ben insaflı olmasaydım akşam kosa seni paramparça yapacaktı da, lanet olsun içimdeki insan sevgisine. kosa'nın elinden kaç kere kurtardım dayı seni. bana bir teşekkürü bile çok gördün.:D hiç kibar değilsin. seni şiddetle kınıyorum.
  bu arada bahtsız bedevi üflek ali abim' e de büyük geçmiş olsun diyorum. bi insan ancak böyle çarpılabilir. 6 kozla protezin 7'sini yükseltiyor ama rakipte 7 koz çıkıyor ve 4 alıyor. abi seni yanlış anlamışlar. şimdi bu üflemek mi yani :):mad:
   
 2. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  yav yoşicim bana ortak diye verdiğin adam kimdi onuda yazsana , gerçi bana bahane yakışmaz olsun çabuk döndürcem işi merak etme sen.
   
 3. Hasan Şeref İlhan

  Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

  Vah Pala Dayım vaahhh:D vah ki ne vah. Şapka düştü kel göründü ha, bak üzüldüm şimdi:rolleyes:bu efkar bana yeter. Yazık dayıma yazık. Kahroldum, incindim, örselendim yahu:D ne gülüyon oğlum pişmiş kelle dayımın acınacak haline:D
   
 4. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  :mad:QUOTE=Hasan Şeref İlhan;250130]Vah Pala Dayım vaahhh:D vah ki ne vah. Şapka düştü kel göründü ha, bak üzüldüm şimdi:rolleyes:bu efkar bana yeter. Yazık dayıma yazık. Kahroldum, incindim, örselendim yahu:D ne gülüyon oğlum pişmiş kelle dayımın acınacak haline:D[/QUOTE]
  Ya olum sen kendi derdine yansana benim için üzülme sen rahat ol.:olumsuz:
  Bizi örnek al arada sırada adm yenmeyi öğren sen bunlara kafa patlat adamım.:mad:
  ama kafayı böle patlatma uuuuf olur:LOL:
   
 5. girel

  girel Yeni Üye

  valla pala dayı ben anlamam tavuk mu yumurtadan çıkmış, yumurta mı tavuktan çıkmış, üflerim gerisine karışmam. bu daha başlangıçtı. bu kardarla kalacağını sanıyorsan yanılıyorsun. yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. hodri meydan diyorum sana. ortağını beğenmemiş miş. muhahhaha. istediğin ortağı bul geç karşıma yavrum, ben her zaman hazırım. en kısa sürede görüşmek üzere. saygılarımı sunarım.
  yoşi​