Yay Burcu Aşk Hayatı 2011

Burçlar & Fal Dünyası bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Yay burcu aşk yaşamı
  rezzan kiraz 2011 yay burcu aşk hayatı
  2011 yay burcu aşk hayatı


  3 Ocak-2 Şubat : Aşk konusunda hayal kırıklığı yaşamamak için dikkatli olmalı, aldatma ve aldatılma konularında azami özen gösterilmelidir. Platonik aşklar zamanı diyebiliriz. Siz veya partneriniz temkinli hareket etmek zorundasınız.

  6 Mart-17 Nisan : Yukarıdaki konuların tekrar gözden geçirilmesi, yaşadığınız ilişki konusunda yeniden gözlemde bulunacağınız zaman dilimi. Ani kararlar vermemeli, dikkatli olmalısınız.

  22 Nisan-5 Haziran : Aşk ve flört ilişkilerinde yılın en aktif ve ateşli zamanlarından biri. Tutkuların yoğunlaşması. Erotizm olgusu ön planda.

  5 Temmuz-31 Temmuz : Ciddi ilişkiniz ve evliliğinizle ilgili mevzularda dikkatli olmalı, çekişmelerden uzak durulmalıdır. İlişkinizde iletişimi önemsemeli, sorunları karşılıklı olarak çözüme kavuşturmak adına her iki taraf da fedakarlıkta bulunmalıdır.

  27 Ağustos-20 Eylül : Sıcak ve candan paylaşımlar, yaşama aşkla bakma, aşka yakın olma, yeni insanlarla tanışma ve ilişkinizde sevgi olgusunu fazlasıyla önemseme zamanı. Karşı cinse yönelimin en yüksek olduğu dönem. Aşkta ateşli davranışlar sergileme.

  21 Eylül-14 Ekim : Aşk konusunda zorlu bir dönem. Yaşadığınız ilişkiyi sorgulama, yaşadığınız ilişkiyi fazlasıyla inceleme, eleştirme zamanı. Sakin olmakta fayda var.

  15 Ekim-7 Kasım : Aşk konusunda gayet uyumlu, dengeli paylaşımlar zamanı. Huzur duygusunu ilişkinizde en yoğun şekilde arzulayacağınız tarih aralığı. Yeni arkadaşlıklar edinme yoluyla sosyal çevrenin zenginleşmesi.

  2 Aralık-25 Aralık : Aşk hayatınızla alakalı konularda yılın en şanslı zaman dilimi.