Ve Nihat Beşiktaş'ta!

Beşiktaş bölümünde yer alan bu konu hortLak tarafından paylaşıldı.

 1. hortLak

  hortLak c ε ή κ

  Transferin suskun takımlarından Beşiktaş, kariyerini uzun süredir İspanya'da sürdüren eski futbolcusu Nihat Kahveci ile 3 yıllığına anlaştı.


  Beşiktaşlı yöneticilerin, Nihat ile yaptığı görüşmede olumlu sonuca vardıkları ve Villareal'de forma giyen milli futbolcuyla 3 yıllığına anlaştıkları öğrenildi.
  Daha önce Nihat ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç alamayan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in, dün gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda eski futbolcularıyle anlaşma sağlayarak transferi gerçekleştirdiği kaydedildi.
   
 2. TheMusty

  TheMusty MaJestY

  açıkcası bu konuda ne düşüneceğimi bilemedim yani içimde müthiş bir sevinç yok keşke gelmeseydi diyorum beşiktaşa ne katacağını falan düşündüğümden değil avrupada kalabildiği kadar kalsaydı

  doğrusu ismail transferine bu transferden daha fazla sevindim daha fazla ihtiyacımız olan bir bölgeye gelecek vaadeden kaliteli bir oyuncu aldığımızı düşünüyorum
   
 3. Ömer

  Ömer Yönetici

  geçen sene hiç oynamadı neredeyse.hayırlı olsun bjk için.acaba bonservisini ne kadara aldılar villerealden.
   
 4. hortLak

  hortLak c ε ή κ

  4,5 Milyon Euro ...
   
 5. Ömer

  Ömer Yönetici

  hmm zamanında real sociedad'a 5 milyon dolar'a satılmıştı galiba.şimdi 6 milyon 300 bin dolar'a alınmış oluyor.umarım yararlı bir transfer olur.
   
 6. Ekrem

  Ekrem Harbici uye.

  Hayırlı olsun bjk camiasına.
   
 7. II.MEHMET

  II.MEHMET Sahipcan

  bu paradaysa inşallah güzel goller olr....