ünlülerin favori güzellik ürünleri..

Moda bölümünde yer alan bu konu Rebel Angel tarafından paylaşıldı.

 1. Rebel Angel

  Rebel Angel Harbi Kız

  Ünlülerin favori güzellik ürünleri..

  Ashley Simpson: Saçlarını sarıya boyattığından beri yüzünün soluk görünmesinden şikayet eden Ashley Simpson'ın en önemli yardımcısı koyu pembe allığı. Makyaj yapmak istemediği günlerde sadece şakaklarının altına bu allığından süren Ashley, böylelikle doğal ve çekici bir görünüm elde ettiğini söylüyor.

  Cameron Diaz: Son zamanlarda yaptığı doğal ve çekici makyajıyla adından söz ettiren Cameron Diaz'ın vazgeçilmezi, renk renk lip-gloss'ları. Mat rujların kadınları çok daha yaşlı gösterdiğini söyleyen Cameron, parlak lip-gloss'larla çok daha dinamik ve genç bir görünüm elde ediyor.

  Fergie: Yaz aylarında makyaj yapmaktan hoşlanman Fergie'nin en çok yararlandığı güzellik ürünü Bobbie Brown'un hafif, meyve kokuları. Ünlü yıldız, bu kokuları çantasından bir an olsun ayırmıyor.

  Jessica Simpson: Güzelliğine düşkün Jessica, elbette birçok makyaj malzemesi ve güzellik ürünü kullanıyor ama kendisi için en vazgeçilmez olanı, Nivea'nın bebekler için üretilen bebe kremi. Ünlü yıldız bu kremle tüm vücudunu ovarak, bebeksi bir yumuşaklık elde ediyor.

  Jessica Alba: Jessica Alba, genç ve güzel kalmanın gerçek formülünü bulmuş. Dışarı çıkmadan yüzüne ve tüm vücuduna Aveeno'nun 30 koruma faktörlü kremin süren Jessica, bu şekilde 50 yaşında bile hala 30 yaşında görüneceğini söylüyor.

  Kelly Clarkson: Her zaman doğallıktan yana olduğunu söyleyen Kelly Clarkson, sprey kokulardan vazgeçemiyor. Ayrıca makyaj çantasında siyah göz kalemi ve göz altı kapatıcısı mutlaka var.

  Liv Tyler: Doğal ve uzun saçlarıyla tanınan Liv Tyler'ın bu konudaki en büyük yardımcısı, durulanmayan bakım kremleri. Özellikle St. Ives'in saç ürünlerinden vazgeçemiyor.

  Sarah Jessica Parker: 37 yaşındaki yıldızın son birkaç yıldır favori ürünleri arasında sıkılaştırıcı serumlar yer alıyor. Bunlardan en vazgeçemediği ise Paul Mitchell'ın Super Skinny Serum'u
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 10 Ağustos 2011