Ülkemizde Nükleer Santral yapımına karşı mısınız?

• İlgilenmiyorum / Fikrim yok

Oy: 0 0,0%

• Toplam oy
    11
  • Oylama bitti .
hortLak c ε ή κ

NymO Değişik Yönetici
yapılsın karşı değilim

Karşıyım tabiki,nükleer santraller çevreye ve canlılara büyük zarar veriyor,onun yerine güneş,rüzgar,jeotermal,hidroelektrik vs gibi çevre dostu yenilenebilir enerji kaynakları kullanılmalı bence...:)

pesimist sanal alem
gelişen bir dünyada nezamana kadar nüklere karsı olabilirsinki bence güzel kullanıldıgı sürece dogaya zarar vermiycek sekilde planlanmanı yaparsan karsı değilim cokta yararlı buluyorum

TheMusty MaJestY
kesinlikle yapılmamalı karşıyım

değişen dünyada artık nükleer enerji bir güç değil bir zaafiyettirr 5 sene öncesine kadar mantıklı gelen nükleer enerjinin yıllar ilerledikçe ne kadar zararlı olduğu ortaya çıkıyor bir çok ülke bundan kurtulmak için yardım istiyor

kurulması ayrı bir sorun onun devamlılığı ayrı bir sorun ancak en büyük sorun ise onun atıklarının kaldırılması belki biz görmeyiz ama 50 - 60 yıl sonra sırf bu yüzden ülkeler batma noktasına gelicekk..

ayrıca her türlü tehtide açık olduğumuz şu yıllarda ülkemizde bulunucak bir nükleer enerji bizde büyük bir güvenlik zaafiyetine yol açar

birilerine rant sağlamak ya da kısa vadede birçok kişiye köşeyi döndürücek ve en önemlisi zararı yararından çok olucak bir nükleer enerjiyi istemem