Üflek Ali ve Kink Alemi

Söylemek İstediklerim bölümünde yer alan bu konu Hasan Şeref İlhan tarafından paylaşıldı.

 1. Hasan Şeref İlhan

  Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

  Üflek Ali ne eder 7'lik ele 9 der, pala dayıyı ifrit eder. Üflek Ali yüzünden , Pala Dayının efkardan saçları beyazladı, inci gibi dişleri döküldü. Üflekle ortak oldukları zaman pala dayı bir gün olsun gün yüzü göremedi.Üfleğin mağdurları sadece pala dayıyla bitmiyor.Lala haluk da üfleğin mağdurları arasında, Lala Haluk bunalımlara girdi, depresyon geçirmekte, "kurtar beni pala dayı" demekte. Üflek oyuna başladığında ambulans kapıda beklemekte.Aslında Lalanın doktoru, üflekle oyun oynamasını yasakladı. Ama elemen yokluğundan mecburen ortaklığa devam ediyorlar. İşte bu yüzden Haluğun adı"LALA" oldu. Zavallı lala, çok üzülüyorum sana. Ama üfleğin panzehiri de var elbet. Açıklıyorum üfleğin panzehiri, bacanak mesut. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş ya, işte o hesap. Şu anda, Üflek anlatıyor da, anlatıyor, kulağımı iptal etti, bir insan bu kadarmı bilir. Siyasetten ekonamiye, tarımdan, sanayiye , her telden , herşeyden, her konudan mastırını yapmış, profesör mertebesine yükselmiş bir şahsiyet. Bundan sonra ona Üflek Profesör denecek. Okadarrrrrrrrrrrrrrrrr.
   
 2. Ömer

  Ömer Yönetici

  bu bahsettiğiniz kişileride harbiforuma kazandırmak size düşer diyelim o zaman
   
 3. girel

  girel Yeni Üye

  akşam ben şahit oldum abi üflek ali ile bacanak mesut ikilisinin ortak oyunlarına. yok böyle bir şey yavf. adamaların kağıdına biri şanzelite dedi üflek abimde şanzelite dokuz dedi. yok böyle bişey bende bunu gördükten sonra bu oyun bir daha oynamıcam. dokuz diyen üflek abimin elindeki en büyük kağıt bacaktı. ooooooffffffffffff offfffffff mahvettiler beni. ben bu oyunu bilmiyorum herhalde.
   
 4. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  oyunu bilmek bilmemek çok farketmez yoşi,cim üflekle ortaksan kapıda ambulans bekliyor olacak,lala haluk onun yüzünden 3 ay gamsız mekana uğramadı.
   
 5. Hasan Şeref İlhan

  Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

  Üflek adamı gam kanseri yapar yoşiii:D
   
 6. Ömer

  Ömer Yönetici

  :D şu oyunu öğrenmek lazım harbiden :D