TRABZONSPOR--GALATASARAY maçı

15 Mart Pazar günü saat 19:00 da oynanacak olan ve zirveyi 1 numara ilgilendirecek olan maçı hakem Yunus YILDIRIM yönetecek. Trabzonspor maçlarında görev aldığı tablo ve sonuçları bir hayli ilginç...
(ALT TARAF SPOR61'DEN ALINTIDIR)
Yunus Yıldırım Süper lige çıktığı 2004-2005 yılından bugüne kadar Trabzonspor'un 10 maçını yönetmiş. Trabzonspor bu maçlarda sadece 2 galibiyet ve 2 beraberlik almış 6 maçı ise mağlubiyetle bitirmiş.

1
-)26 Ekim 2008
TRABZONSPOR A.Ş. (1-1) GAZİANTEPSPOR

2
-) 12 Nisan 2008
GALATASARAY A.Ş. (1-0) TRABZONSPOR A.Ş.

3
-) 26 Ekim 2007
KAYSERİSPOR (1-0) TRABZONSPOR A.Ş.

4
--) 16 Eylül 2007
TRABZONSPOR A.Ş. (0-0) MKE ANKARAGÜCÜ

5
-) 18 Şubat 2007
DENİZLİSPOR (3-4) TRABZONSPOR A.Ş.

6
-) 14 Mayıs 2006
TRABZONSPOR A.Ş. (1-2) BEŞİKTAŞ A.Ş.

7-)
9 Nisan 2006
GENÇLERBİRLİĞİ (1-0) TRABZONSPOR A.Ş.

8-)
26 Mart 2006
KAYSERİ ERCİYESSPOR (1-0) TRABZONSPOR A.Ş.

9-)
2 Ekim 2005
GALATASARAY A.Ş. (4-1) TRABZONSPOR A.Ş.

10
-) 13 Şubat 2005
TRABZONSPOR A.Ş. (3-0) MALATYASPOR

👍EVET, TRABZONSPOR'A benim gibi gönül vermiş arkadaşlarımı başta olmak üzere tüm taraftarları yoruma davet ediyorum...👍

berabere biterse en çok Fenerbahçenin işine yarar malum bizde üst üste kaybedilen aslında kaybedilen değil sanki işe yaramayacak gibi cömertçe puanlar oldu..aynı şekilde Sivasın da havasının inmeye başlaması en çok takipçilerimiz olan başta beşiktaş olmak üzere gs ve fb ye yaradı...açıkcası en çok da fb ye yaradı...Acilen toparlanma sürecine girerek yükselmeye başladınız hayırlı olsun...Skor tahminine gelince içimin derinliklerinde TS aşkından dolayı biz alcaz diyorum ama berabere bitmesi daha muhtemel galibiyet ise belki son dakikalarda gelecek golle olur ( iki takım adına da)

fenerin puan kaybettiği bir hafta ve sivas ve besiktasın puan alması, galatasaryın yenmesi halinde trabzonun puan kaybettmesii galatasaray bu maçı almasını zorunlu tutarr..galatasaray bu maçı zorda olsa alcak faka sampiyon SİVASSPOR :D

Ya sivas ı bi oyunla yine yapmazlar merak etmeyin ama bu sene bizde şampiyon olamayız çünkü buralara kadar tamam katılıyom iyi mücadele ederek geldik ama ne bilem....ya her maçta en az 10-15 pozisyona giriyoruz hem de netttttt...ama son vuruş yok..önemli olan pozisyona girmek eğil girdiğini atmak......HAYIRLISI....

EVET BİR BÜYÜK MAÇ DAHA SONUÇLANDI....HAKEM HAKKINMDA YORUM YAPMAYACAM AMA SİZDEN SADECE ŞUNU İSTİYORUM ( gs li oda arkadaşımı bir türlü inandıramadım anlamak istemiyo çünkü.. ) GS NİN İLK GÖLÜNDEN ÖNCE BARİZ BİR FOUL YOK MUYDU??? BUNLARI KONUŞTURMAK BİŞEY KAZANDIRMAZ ARTIK AMA SADECE SİZİN GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İSTEDİİM...HA AYRICA BU KONUYU YARIN SİLMEYİ PLAMLIYOM AMA NASIL SİLİNECEK BİLMİYORUM BANA BU SAYFADAN YAZIN LÜTFEN...