tom jerryi yakaladı üzgünüm!!

Mr.Jackson Sagopa Kajmer
Bugün Amerikanın Hollywood semtinde "Cartoons" film şirketi tarafından yapılan acıklamada Tom un Jerry i sabah 04 sularında yakaladığını halka bildirdi...Tom sabah saatlerinde jerry nin kapısının önünde "barış çubuğu tüttürmek" amacıyla bekledi.. jerry nin buna inanarak barış çubuğuna atılan ilacın etkisiyle uyudu ve tom tarafından yakalanmış oldu...İşte basın toplantısına katılan Tom un sorulara verdiği cevaplar:
Gazeteci---Sizce jerry buna nasıl inandı...Tom--Bilmiyorum ama dün gece la lakersin macını izlemiş takımı yenilince içmiş....G--siz planı kimden aldınız ? yani ilaç atma planı?T--Bu planı bana sayın Nuri alço anlattı benimde aklıma yattı..(kahkahalar atıldı)G--Peki şimdilik jerry yok ileride kimleri yakalayacaksınız...T-walla bilmiyorum...yakında papayı ziyerete gitmeyi düşünyorum...dün "çakal" aradı ve birlikte "roadrunneri" yakalayalım dedi sanırım ona yardımda bulunabilirim...G--peki sonuç olarak...Nuri Alçoyu nerden tanıyorsunuz....T-gecen gün bize gelmişti ve bişiler içmiştik...sonra ben uyuya kalmıştım...cartoon film şirketinin yaptığı açıklamada tom a eziyet vermekten dolayı 3 yıl ağır hapis cezasına carptırılan jerry apo ile aynı koğuşa atılacak....

:):):):):):):):):)

Dangerous M!ch@€l J@ck$Qn
puhahaha süpermiş koptum resmen.ama nihayet yakaladı yakalıcam derken gözüne uyku girmiyodu zavallının.