Sports TV Frekans

Uydu Frekansları bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  Sports TV Frekansı

  Sportstv Televizyon ve Radyo Yayıncılık Şirketi'ne ait olan bu kanal, 1 Temmuz 2010 tarihinden bu yana yayın yapmakta. Bir süre sadece D-Smart bünyesinde yayın yapan Sports TV şimdilerde şifresiz olarak yayın yapmaktadır.

  Bir çok spor dalına ait müsabakalar Sports TV'den canlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye Bayan ve Erkek Basketbol Türkiye Kupası maçlarının yayın hakları bu kanala aittir. Almanya Basketbol Ligi maçları da yine kanalın yayınladığı ligler arasındadır.

  Sports TV izleyenleri ayrıca WTA'nın tenis turnuvalarını izleyebilmekte, yüzme yarışmalarını seyderebilmektedir. Basketbol bu kanalın olmazsa olmazlarındandır. İspanya Basketbol Ligi maçlarının yayınları da Sports TV ekranlarında.

  Kanalın program yelpazesi sadece bunlarla kısıtlı değil. Atletizm gibi akla gelecek bir çok spor dalındaki müsabakalar canlı yayınlanıyor. Kanalın kendine özel yorumcularının sunduğu programlarda göze çarpıyor.

  Futbol kanalın kısır yanı olarak görülse de Avrupa Ligleri'nin özet maçlarını bu kanaldan takip edebilirsiniz. Spor severler kanal araması yaptıklarında bu kanalla aynı frekansta yer alan FB TV'yi de bulabilirler.

  Sports TV Uydu Frekans Bilgileri
  sports-tv-frekans.jpg
  FrekansPolarizasyonSembol değeriFECKapsam
  12344Dikey (V)300003/4Batı

   
  Son düzenleme: 27 Aralık 2014