pesimistin dilinden

pesimist sanal alem
Dünya'yı değiştirmeye çalışmak herzaman boş bir çaba olarak kalmış,insan hep kendini değişmiş olarak bulmuş sonunda kimsede sevgi kalmamış, tahammül kalmamış herkes sahte birer varlık olarak çıkmış karşına,sevgi neye yeterki bu yalan alemde kaptırırsın neyin varsa elinde o siyaha bürünen canavarlara,herkes güvenini yıkmış dalın kalmamış birkac dakikalığınada olsa oturup düşünmek için hazmetmek için doyasıya ağlamak için,karanlığın esir aldğı bu Dünya'da iyilik adına güzel bir söz söylenir mi?etraftan duyduğun güzel sözler tüm zıt yönleriyle karışıma cıkıyor,umut besleyim derken karamsarlığın damlaları yüreğime akıyor birgün herşey biter mi dersin?bu Dünya'da birtek amacın olmalı yaşayabilmek için tutanabilecegin birtek sıcak bir el olmalı, yalnızlık beynime hükmetsin istemez yüreğim bunu düşünmek bile acı veriyor hiçbisey değişmeyecek artık mutluluk kalmamıs herseyin sahte oldugu Dünya'da birtek kendim dogru bilirdim buna inanırdım bende bu Alemin içine girmeye yüz tutmusum .
Bilmediğim oyunların içinde kendimi bulmuşum,bütün yalnışların içinde yok olurbenliğim,
ah durup biraz yalnız kalmak nede güzelmiş bütün oyunlar mezara kadar
bu oyun son bulmaz sanma...

Son düzenleme moderatör tarafından: