Orhan Gencebay Özlü Sözleri Comedya

Ömer
Yönetici
Comedya ,İsmail Baki Tuncer, Yavuz Seçkin, Comedya şöhretica skeçindeki, Orhan Gencebay taklindeki bazı absürt özlü sözler.

Orhan Gencebay Özlü Sözleri

Boğaz köprüsüne sormuşlar, "Yıllarca bu kadar yük taşıyorsun yorulmadın mı ?" demişler, oda "Tırlar belli bir saatten sonra geçmiyor" demiş.

He-man'e sormuşlar,"Neden hep gölgelerin gücü adına diyip böyle he-man'e dönüşüyorsun?" diye, oda demişki "Gölgedir benim tek dostum onsuz iş yapamam."

Ejderhaya sormuşlar, "Neden ateş çıkarırsın ?" diye,ejderha cevap vermiş "Su mu fışkırtsaydım?"

Adam aynaya sormuş "Sen mi gerçeksin ben mi ?" ayna demişki; "Asıl gerçek benim" sonra adam aynaya bi geçirmiş ayna kırılmış.

Akrep dereden geçerken kurbağadan yardım istemiş, demişki "Kurbağa kardeş beni sırtında karşıya geçirirmisin ?" sonra karşıya geçmişler, akrep kurbağayı sokmuş.kurbağa ne demiş biliyormusun? "Akrep kardeş beni niye soktun?" demiş.Akrep demiş ki "Sırtın tutuldu ondan soktum" demiş.

Hiç tökezlediğin zaman takıldığın taşa kızmadan hakaret etmeden olur mu ? Hiç Sharon Stone 'dan yar olur mu?

Kırmızıya sormuşlar "Neden can alıcısın" diye,"e nerem doğru ki?" demiş.

Denizin dibinden sevgilisi için hiç kum çıkarmayan erkek olur mu a dostlar sorarım size ?

Uzaylıya sormuşlar "Neden antenin var diye ?" "Aşk beni tutar" demiş.

Delikanlılığın harman olduğu yerde atlar sahipleri için kişnerler.

Tikiye sormuşlar "Neden boynun eğri ?" tiki demişki "Ayakkabılarım sahte mi diye bakıyorum" demiş.

Hiç bir elin parmakları bir olur mu? Hiç hava kapandığında güneş açar mı Ayşen ?

Bir akşamda yarım bırakırsan tabağını,sonra yıkamak zorunda kalırsın tencereyi kapağını.

Son düzenleme: