Ölen sevgiliye itafen

gizems HaRbİ PrEnSeS
............
gene yagmurlar yağıyor
gene sen diyor kalbim
gene üzülüyor seviyor ;
gene ağlıyor gözlerim

Sebebini anlayamadığım bir şekilde gittinkalbimden.Sebebini sorgulayamadığım, soramadığım bir nedenle gittin.Sadece kırıntılar kaldı seninle ilgili.Şimdi ben yani yorgun sevgilin bu kırıntıları takip ediyorum sana gelmek için .Yürüyorum..... Geliyorum yavaş yavaş sevgili .Yavaş çünki çok yara var bedenimde kol kırık göz altında hafif bir morluk hani yazar diyor ya kafa çatlak göz patlak aynen öyle geliyorum sana.6 ıncı hissi olan arabalar gibi geliyorum sevgili hani şu yolun yokuş oldugunu anlayan arbalar varya işte onlardan işte tıpkı 70 lik ninem gibi geliyorum sana ara sıra tıkanarak yer yer iteklenerek ama hiç vaz geçmeyerek geliyorum sana.Hızlanamıyorum acele edemiyorum sana gelişte eee yol uzun yoramam kendimi ve yoramam bizim eski takayı basamam ALLAH ne verdiyse .

Ben o işi bir meleğe bıraktım zaten sevgili hani şu sana gelme işini MELEK bas derse basıyor dur derse duruyorum .Sana gelişteki tek dostum tek yoldaşım o ve yolu bilen tek kişide o yani rehberimde aynı MELEK.

Ben o işi bir meleğe bıraktım sevgili adı AZRAİL. Onu bekliyorum o ne zaman gelirse ben o zaman dönüyorum......