Oktay'dan Eto'o iddiası...

Fenerbahçe bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  Oktay'dan Eto'o iddiası...

  Eski milli futbolcu Oktay Derelioğlu, Fenerbahçe'nin Barcelona'nın Kamerunlu golcüsü Samuel Eto'o ile anlaştığını iddia etti.  Kanal A'da yayınlanan Sporvizyon Programı'na konuk olarak katılan eski milli futbolcu Oktay Derelioğlu, çarpıcı bir iddiada bulundu. Oktay Derelioğlu, Fenerbahçe'nin yeni sezon öncesinde dünyaca ünlü golcü Samuel Eto'o ile anlaştığını iddia etti.

  Eto'o'nun menajerine yakın bir arkadaşını kaynak gösteren Derelioğlu, yıldız golcünün ırkçılık olayları nedeniyle İspanya defterini kapattığını ve Fenerbahçe'ye prensipte 'Evet' dediğini söyledi. Bir dönem İspanya'nın Las Palmas takımında forma giyen Derelioğlu, "Fenerbahçe, Eto'o transferini yüzde 99 bitirdi. Eto'o, ırkçılık nedeniyle İspanya defterini kapattı. Fenerbahçe, bu transferin parasını hazırladı. Irkçılık olayları nedeniyle İspanya'da üzgün olan Eto'o'ya, Türkiye'de ırkçılık bir kenara dursun siyahi oyunculara büyük bir sempati olduğu söylenmiş. Bundan çok etkilenen Kamerunlu futbolcu, Fenerbahçe'ye 'Evet' demiş. Bu transfer Şampiyonlar Ligi maçlarının ardından resmiyet kazanacak" diye konuştu.
  Radyospor.com
   
 2. benim bildigim kadarıyla eto'o chelsea ye gidecek sezon sonunda...eyer 2 ihtimal kalırsa önünde fener chelsea arasında fenere geleceğini sanmıyorum...kolpa habere benziyor...basın yine sallıyor galiba :D
   
 3. kovboy

  kovboy .....forum kovboyu......

  aslında normal şartlarda gelebilir.......