Metin 2 Multihack 4.5

Durum
Yeni yanıtlara kapalı.
ninja25 Yeniden Geldim:)
ARKADSLAR BİLDİĞİNİZ GİBİ MULTİHACK'A ACMAK İÇİN PACKA ATILACAKLARI VE MOBLOCK M2_TURKEY DOSYASINA ATIGIMIZ HALDE OYUNA MOBLOCKTAN GIRDINMIZDE ATACK VE SPED CALISIYO AMA MOBLOCK ACTIGIMIZDA moblock funktioniert momentan leider nicht BÖYLE BİR HATA ALIYODUK ARTIK YENİBİR HİLE BULDUM ARKADSLAR MULTİ 4,5 YÜKLEYİPTE MOBLOCKU ACAMAYAN YANIMA GELSINN..HE ŞİMDİ DİCEKSİNİZ BENDE PACKA ATILACAKLAR VE M2_TURKEYE ATILACAKLAR YOK ONLARIDA KOYUYORUM..

METİN2 TURKEY KLASÖRÜNE ATILACAK OLAN DOSYALAR(MobLock)

METİN2/PACK KLASÖRÜNE ATILACAKLAR

***MULTİHACK 4.5***

ARKADSLAR ŞİMDİ HİÇ BİLMEYENLERE BİDAHA ANLATAYIM

ÖZETLERSEK;

1)Yukadarda ilk verdiğim link metin_turkeyin içine(Moblock)
2)Yukarda ikinci verdiğimlinki metin_turkeyin içindeki pack dosyasına
3)ARANAN KRAL LİNK MULTİHACK 4.5

BUNLARI YPTIKTAN SONRA İLK METİN 2 DEN OYUNA 👍GİRCEZ ESKİ DEYİMLE (ANTİHİLE) SONRA KARAKTER DEĞİŞİKLİĞİNDE MULTİHACK 4.5 ÇALIŞTIR CAZ..VE OYUNUN TADINI CIKARCAZZ..

HE BU ARADA OYUNDAN ATMA FELAN OLURSA ANLAYINKI Framework YOKTUR. ONUNDA LİNKİNİ VERİYORUM...Framerwork NE İŞE YARAR DERSENİZ;

Microsoft .NET Framework sürüm 2.0 yeniden dağıtılabilir paketi, .NET Framework v2.0 hedef alınarak geliştirilmiş uygulamaları çalıştırmak için gereken .NET Framework çalışma zamanını ve ilişkili dosyaları yükler.

NET Framework sürüm 2.0 Link

LİNKLER TEMİZDİR ANLATIMDA TEMİZDİR...

Son düzenleme moderatör tarafından:
abdullah1354 Yeni Üye
linkler ölü dosyatc kapandı çok kötü yaw millet çok dosya yüklemişti neyse rapidshareye yükleyin almanlar kapatmaz o siteyi kimsede almanlara birşey diyemez

Durum
Yeni yanıtlara kapalı.