Maykıl ceksın !

HarbiForum Öneri,Şikayet&Sorular bölümünde yer alan bu konu NymO tarafından paylaşıldı.

 1. NymO

  NymO Değişik Yönetici

  Valla millete ilginc gelebilir ama. Burası öneri,şikayet&sorular bolumudur. Benım onerım olacakdı şöyle sıralıyım.

  1: Maykıl ceksın öldürüldü - Maykıl ceksın suikaste gitti - Maykıl ceksını piskopatlar öldürdü.
  2: Cem garip oglu hastanede görüldü- Cem garipoglu istanbuldaymıs bütün zaman boyunca falan filan

  Yani bi haberi 50 farklı sekıldı yayınlamanın mantıklı bı acıklaması varmı bence önümüzdeki 3 ay ıcınde maykıl ceksının ölmesiyle alakalı ve milletin hic bilmedigi sarkılarının bu sitede yayınlanması halinde yayınlayan kisiye ban atılsın :D nasıl ?
   
 2. hacercan

  hacercan Üye

  mantıklı bence ;yönetici de bu fikri uygun görürse tabi. forum mikel jakson forumumu .alemin en harbi forumu burası adı var bu forumun hatta sanı da var. töbe töbe Türk askerlerimiz şehit oluyo ,güzelim canlarını veriyolar mesela bu bile forumda belli bi düzeyde veriliyor. bu forumda herşey belirli bi seviyede veriliyor;gel gelelim mkel jacksın haberleri bol miktarda var.
   
 3. Ömer

  Ömer Yönetici

  Defalarca bu tipleri uyarıyorum.Çok açık ve net söylüyorum bundan sonra bu forumlarda Michael Jackson konusu açanlar banlanacaktır.Yeter ya adam ölmeden önce nerdeydiniz ? Eğer Michael Jackson hayranlığı yapmak istiyorsanız açın bir Michael Jackson fan forumu sizde kurtulun bizde ! Abartmakta son noktasınız ! Bu nedir arkadaş, insanların bin bir türlü derdi sıkıntısı var.Ekmek derdi okuma derdi.İçimiz bunalıyor artık bu michael jackson konularından.Ben banlayacağım arkadaş bundan sonra bu tip şeyleri açanları.Güzel fikir NymO tuttum bunu.
   
 4. Mr.Jackson

  Mr.Jackson Sagopa Kajmer

  ama biz de haberleri göremeyecekmiyiz ? bunlar güncel haberlerde geçiyor ee.. koyamayacakmıyız yhanii...
   
 5. Bad_Girl

  Bad_Girl Üye

  bncede iyi fikir ne zaman grsem sayfalrca michael jackson konusu açılmış tamam hayranı olabilrsinz saygı duyuyorum ama bu kadar abrtmanın anlamı yok..
   
 6. Mr.Jackson

  Mr.Jackson Sagopa Kajmer

  michael jackson la ilgili haberleri bir kişi açsın hem konu fazlalığıda olmaz ne dersiniz ?
   
 7. Ömer

  Ömer Yönetici

  yahu adam ölmüş gitmiş artık bu saatten sonra ne haberi olacak.adama mevlüt okuyacaklar şu saatte mevlüdü var cüz isteyenlere cüz dağıtılır gibisinden haberler mi açacaksınız?