Konularınıza Etiket Ekleyin

Forum Kullanımı bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  Evet arkadaşlar çoğu üyelerimizin değerli paylaşımları sırf etiket eklemedikleri için daha az ziyaretçi tarafından görüntülenmesine sebeb olmaktadır.

  Konularınızın daha çok görüntülenmesi için daha çok sitemize ziyaretci çekmesi için konularınıza etiket ekleyin.

  Etiketleri konu açtığınız sayfanın altında Etiketler kısmından ekleyebilirsiniz.Eğer konularınıza etiket koymazsanız zaten konu başlığı neyse ona göre etiketler eklenecektir.Ancak daha iyi ziyaretçi çekebilmek için ilave etiketler eklemek sizin elinizde

  Etiketlere örnek,

  Diyelim konunun başlığı Msn Nickleri bu konu başlığına internet kullanıcıları hangi anahtar kelimeleri kullanarak ulaşabilir diye düşündüğümüzde etiketlere şu etiketleri ekleyeceğiz.

  ben mesela: msn nickleri,messenger nickleri,güzel nickler,harbi nickler gibi etiketleri ekledim.

  Her konuya 30 adet etiket ekleyebilirsiniz.etiketler arasına virgül(,) koyarak ayırabilirsiniz.virgül (,) koyduğunuz her etiket 1 etiket olarak algılanacaktır.

  Yani msn,nickleri,messenger,msn nickleri,msn messenger nickleri olarak da yazsak etiketleri virgül(,) le ayırdığımız için tek etiket olarak kabul edecektir forum.

  Ayrı açtığınız konunun alt kısmında etiketleri düzenle diyerek konularınıza sonradan etiket ekleyebilir,silebir veya değiştirebilirsiniz.

  HarbiForum Yönetimi

   
  Benzer Konular
  1. Rüyada Etiket Görmek

  Yükleniyor...