hoşçakalın :(

XİLAX HaRbİ KıZ
sanırım benimde gitme vaktim geldi ama sanmayın hep gitcem
malum arkadaşlar öss hepimizin başında :(:( çok ama çok çalışmamız lazım okul açılmadan önce dersane kursalar vede derseler başlıyo sıkı bi çalışmaya gircem... formdan ayrılmayı hiç istemiyorum ama öss işte burdada giriyo araya :D hafta sonları ve her boş zamanımda uğruycam sizleri çok özlüycem unutuzlmaz arkadaşlıklar dostluklar yaşadaım sizlerle hepiniz benim için çok deqerlisiniz kendinize çok ii bakın özleyin beni :( hepinize kucak dolusu sevgiler hepiniz çok deqerlisiniz sizleri çooook seviyorum.:love:.. hoşçakalın
not : hoşcakal diyemediklerim size hiç hocakal demicem ....

hadi eyw..bu arada pala dayı çayı içmek nasip olmadı ya :D:D

gizems HaRbİ PrEnSeS
kendine iyi bak bizleri unutmuycanı biliyoruzz...

XİLAX HaRbİ KıZ
saolasın isyankar sizleri unutmıycam emin olun hepiniz sanalda siilde burda gibisiniz hepinize saol gizems unutmıycam ...:)

pala dayı Harbi Aktif Üye
Gençler anlamıyorum sizi,sanki memleketi terkedip gidiyorsunuz gibi davranıyorsunuz.....
Cansu dayının sen derslerine çalışırken yemek yemiyormusun hiç,selam verene sende merhaba demiyormusun,okul varken hiçmi televizyon seyretmiyorsun,Harbi foruma iki satır yazı yazmak veya yazanlara cevap vermek çokmu zor olur seni derslerinden nekadar alıkoyarki takılın buraya siz varsınız diye biz burdayız.
Bende her sabah işe gidiyorum , o zaman bizde takılmıyalım yok böyle bir bahane hadi bakalım.....
ALLAH zihninizi açık etsin başarılı olun İNŞAALLAH

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Gençler anlamıyorum sizi,sanki memleketi terkedip gidiyorsunuz gibi davranıyorsunuz.....
Cansu dayının sen derslerine çalışırken yemek yemiyormusun hiç,selam verene sende merhaba demiyormusun,okul varken hiçmi televizyon seyretmiyorsun,Harbi foruma iki satır yazı yazmak veya yazanlara cevap vermek çokmu zor olur seni derslerinden nekadar alıkoyarki takılın buraya siz varsınız diye biz burdayız.
Bende her sabah işe gidiyorum , o zaman bizde takılmıyalım yok böyle bir bahane hadi bakalım.....
Doğru söze ne denir?

XİLAX HaRbİ KıZ

saolasın dayıcım......gönüller bir olsun sizler saolun formda olmaya çalışcam