güzellik hapı

Moda bölümünde yer alan bu konu XİLAX tarafından paylaşıldı.

 1. XİLAX

  XİLAX HaRbİ KıZ

  1 kapsül ile içten güzellik ! İlk güzellik hapının mucidi Dr. Dahlgren'in yepyeni formülle geliştirdiği yeni jenerasyon cilt güzellik hapı Estime piyasada !

  Gençlik aşısı olarak da tarif edilen anti-oksidan etkili güzellik hapları sosyetede son yıllarda çok moda. İstanbul'un elitleri, bu güzellik hapı furyasını Imedeen ile tanımıştı.Şimdilerde ise herkes "Estime" kullanıyor.

  Imedeen'in haklarını sattıktan sonra, daha gelişmiş bir formül üzerinde çalışan bilim adamı Prof. Dr. Ake Dahlgren, Estime isimli, yüzde 100 doğal yeni bir güzellik hapı çıkardı. Madonna, Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman gibi ünlü yıldızlar da, güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan, ciltteki lekeleri azaltan, kırışıklıkları hafifleten bu hapın müptelalarıymış!


  Bu hapları daha çok anti-aging uygulayanlar kullanıyor. Çünkü botox ya da kimyasal dolgular, yüzün belli bölgelerinde işe yarıyor. Anti-aging olayına girenler ise söz konusu enjeksiyonlar, kozmetik destek ve dengeli beslenmenin yanı sıra Imedeen ve Estime gibi besin takviyeleri de alıyor. Bu arada Estime'yi yurtdışından getirip kullananlara müjde; Estime,artık Türkiyede !

  BİR TABLET GÜZELLİK
  Ünlüler artık cilt bakım ve güzellikleri için krem ve benzeri ürünler kullanmak yerine günde 1 tabletle tüm ihtiyaçlarını gideriyorlar. Dünyanın ilk cilt bakım hapının mucidi İsviçre'li bilim adamı Dr. Dahlgren, önceki formülü biraz daha geliştirip Estime'yi yaratmış.Dr. Dahlgren, Estime için "yüzde yüz doğal ve şişmanlatmaz" diyerek merakımızı gideriyor. Eczanelerde bulabilirsiniz. Fiyatı: 125 YTL. (125.000.000 TL.)