Felkamp gitmeli mi kalmalı mı?

Hadi bakalım arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin!!!

Ömer
Yönetici
kalsın kalsın bize uyar :)

gerets kalliden kat kat üstün bi hocaydı bence.kallinin futbol felsefesi eski biraz.modern futbolu yakından takip etmiyor.gs bir alman takımı değil ki gs den alman ekolu yaratma çabasına giriyor

Sana Çok Katılıyorum adminim.Bu hoca "Caruusca" yı heba edio.Çok üzülüyom o çoçuğa ya.You tube den izleyin adam teknik ya.Bence Gitsin!!!

theserseri_ NeFrEt BeNiM CezAm
Şimdiden GÜLE GÜLE diyorum... Ama Galatasaray 2-3 senedir düzgün bir teknik drktr. bulamıyorki!!! Ama bizde 1 maçı yenilince kovuyoruz adamları... biraz sabredelim bakalım bişeyler başarabilecekmi???👍:rolleyes:(TeK HaYaLiMiZ FATİH oLaRaK KaLmAk):rolleyes:

Ömer
Yönetici
Sana Çok Katılıyorum adminim.Bu hoca "Caruusca" yı heba edio.Çok üzülüyom o çoçuğa ya.You tube den izleyin adam teknik ya.Bence Gitsin!!!
otorite koymaya çalışıyor ama böyle yaparak sadece futbolcuların şevkini azmini kırar.

mesela ben bir denizli fener maçını aklıma getiriyorum bu sezon.dakika 70 bilmem kaç, zico uğur boralı oyundan alıyor, uğur boral söylene söylene yedek kulübesine gidiyor surat asık, ama zico maç devam etmesine karşı maçı bırakıyor ve tercümanı aracılıyla adama birşeyler söylüyor adamın siniri yatışıyor.bu olaydan sonraki uğur boralı anlatmaya gerek yok her halde.

bonservisi için 14 milyon dolar teklif verebiliyorlar şimdiden.o dani alaves ve navas ı sol tarafta maymun etti resmen.