Facebook'u Tamamen Kapatma

Facebook bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Facebook Tamamen Nasıl Kapatılır
  Facebook hesabı kalıcı olarak nasıl silinir ve kapatılır

  Facebook son yılların afyonu, bir nev-i zaman öldürme merkezi görevini çok başarılı şekilde yürütmekte. Ekrana boş boş bakan arkadaşlar tanıyorum o derece, aha yeni beğeni geldi, aha yeni gönderi gelecek, acayip bir ego yarışı var.

  Facebooktan ayrılmak da öyle kolay değil, 14 gün içinde geri gelebilinsin diye hesabı ilk etapta donduruyoruz. Sevgiliden ayrılmaktan zor bir durum.. Sevgiliden ayrılsan "sana 14 gün müsade, git düşün, 15. gün gelmezsen sen bilirsin demez sana. (Ferdi Tayfur'un Batan Güneş filmi geldi la aklıma, Necla Nazır Ferdi'ye 3 gün süre veriyordu, gelmezsen Batan Güneş'le kendimi uçurumdan atarım diyordu, Ferdi son dakika da yetişiyordu :))

  Neyse mevzuya girelim;

  Facebook hesabınıza giriş yapın, sağ üst köşeden "Hesap Ayarları" kısmına girin, yeni bir sayfaya yönleneceğiz buradan "Güvenlik" menüsüne tıklayın. En altta "Hesabı Dondur" bağlantısına tıklayın.

  Yeni geldiğiniz sayfada sizi ikna etmeye çalışacak dur gitme diyecek ama en altta onayla dedikten sonra hesabınızın kapatılma süreci başlayacak, 14 gün sabrederseniz hesap silinir.