Facebook hesabı nasıl iptal edilir ?

Harbi Muhabbet bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  facebook sitesine kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz. sağ üst köşede bulunan account linkine tıklıyorsunuz. gelen ekranın en alt linki olan deactivate account linkini tıklıyorsunuz.

  daha sonra size neden siteden ayrıldığınızı öğrenmek için bir form doldurtturuyorlar. burada hazır bahaneleri seçebildiğiniz gibi, orada olmayan bahaneleri de alltaki kutuya kendiniz de uydurabilirisiniz.

  eğer ayrıldıktan sonra da size siteden e-posta mesajı gelmesini istiyorsanız alttaki kutuyu seçmelisiniz ("Opt out of receiving emails from Facebook." yazan kutuyu).

  yalnız şöyle bir durum var. siteden ayrılsanız da siteye verdiğiniz bilgiler silinmiyor. sadece pasif hale getiriliyor. eğer tüm bilgilerin silinmesini isterseniz, deaktivasyon işleminden önce siteye girdiğiniz bilgileri uyduruk bilgiler ile değiştirmeli, fotoğrafları silmeli, gemileri yakmalısınız.
  Arkadaşlar çok önemli gördüğüm için herkesi bilgilendireyim dedim.

  bir de top friend uygulamasında bir hata vardır ki, hesabınızı pasif hale getirirseniz sizi en iyi arkadaşı olarak görenlerin listesinde bir soru işareti olarak hala yer almaya devam edersiniz (ölmedi kalbimizde yaşıyor hesabı).