Ezel'in Arabaları

Diziler bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  Ezel Bayraktar'ın Otomobilleri - G500 Mercedes Jeep
  Özel hayatında G500 Mercedes Jeep kullanan ünlü aktörün, dizideki pahalı arabaları internet sitesinde de büyük ilgi görüyor.

  Sitede Shelby Cobra, Maserati Quattroporte ve Bentley Arnage T marka arabalar ’İşte Ezel’in araba sevdası’ diye tanıtılırken, Ezel’den de bir dizi karakterinden çok, gerçek biriymiş gibi bahsediliyor.

  Zenginlere göre!
  Ezel Bayraktar karakterinin günlük hayatta sürekli kullandığı Maserati marka arabanın da sahibi olan yapımcı Kerem Çatay, bu şekilde kendi arabasının da reklamını yapmış oluyor. Sitede ’Ezel’in kullandığı Bentley Arnage T 350-400 bin Euro’dan satılırken, 1965 model Shelby Cobra ise 20-50 bin Dolar’a alıcı buluyor. Ezel’in kullandığı ve aynı zamanda yapımcı Kerem Çatay’ın arabası Maserati Quattroporte ise 150 ile 200 bin Euro arasında satılıyor.

  Diziyle ilgili ne ararsan var!
  İnternet sitesinin açılış sayfasında sadece arabalar değil, set fotoğrafları, bölüm özetleri ve oyuncu tanıtımları da yer alıyor. İnternet sitesine ’Aşk-ı Memnu’ ve ’Yaprak Dökümü’ gibi dizilerin sitelerine üye olanlar, aynı şifreyle girebiliyor. Filmdeki karakterler bir bir tanıtılıyor.