Emo Lardan Inciler -_-

eVaq0Liq Bayan Üye
birazdan okuyacağınız şey şey diyorum çünkü ne olduğu pek belli değil bir emo kızımızın profili evet sıkı tutunalım

Ad = GisH3m qaUliTz-TrümpEr
Cinsiyet = Kadın
Doğum Tarihi = 12/07/1994
MSN Adresi = ShEn iSdE aqlımA yaTArSa fHeririm xD

Hakkımda = AdıM GiZeM Melis aMa SiZ bhana GizEm diin xD ToKiO hoTel hAsDasu.YuM OnlAra lHAf Edeni qeBeRdirim.!! Anti Th lErin En büüq DüshManıyım..!! ToManyaq phir $ahSiEdüm || ToM*u KendiMDen philE jouq SebioRum <3<3 ||^^CEHENNEM BUZ TUTUNCAYA KADAR TH CİYİM.!!^^ Emo lArı sEfiorum <3 herqesin arqiliq theqlifini qbl ediorum cinema bizarre ciler dışında || xxxkumralxxx || elisha || milqshaqe || bU üYelErdEn Her An Gibi BhirinE bUlA$mamaNısI ÖnEriRiM qhÖtü olUr.! xD

türkçesi :

Adım Gizem Melis ama siz bana gizem diyin Tokio Hotel hastasıyım (çok seviyorum demek istiyo galiba ) Onlara laf edeni gebertirim. Anti th lerin en büyük düşmanıyım ("th" Tokio Hotel in kısaltılmışı) Çok manyak bir şahsiyetim.Tom'u kendimden bile çok seviyorum Cehennem buz tutuncaya kadar th ciyim . Emo ları seviyorum (kabarık ve renkli saçlı fark peşinde olan yozlaşmış kızlar topluluğuna "emo" denir ) herkesin arkadaşlık teklifini kabul ediyorum cinema bizzare ciler dışında (cinema bizzare Visual Kei akımından etkilenmiş Alman rock grubu) || xxxkumralxxx || elisha || milqshaqe || Bu üyelerden herhangi birine bulaşmamanızı öneririm , Kötü olur...

beyin özürlü,zeka yoksunu,Türkçe düşmanı,özentinin alası...

içimden de bişeyler dedim ama onlar da bana kalsın...

Son düzenleme moderatör tarafından: