Eliz Sakuçoğlu Kimdir

Biyografiler bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Eliz Sakuçoğlu Kimdir

  Eliz Sakuçoğlu Hayatı

  “Fear Factor” yarışmasında birinci olan Eliz Sakuçoğlu 1984 doğum ve 28 yaşında, son olarak aynı zamanda imaj danışmanlığını yaptığı Murat Boz ile aşk yaşıyor, ilk kez Bodrum'da öpüşürken yakalanan çift çok mutlu bir beraberlik yaşıyor. Üç yıl önce Almanya’dan Türkiye’ye kesin dönüş yapan Sakuçoğlu, sadece imaj danışmanlığı değil, oyunculuk, fotomodellik ve moda tasarımcılığı yapıyor.
  Eliz Sakuçoğlu.jpg
  Ayşe Hatun Önal’ın “Kalbe Ben” ile Sıla’nın “Kenar Süsü” şarkısının klibindeki kıyafetlerini de hazırlayan Sakuçoğlu, yakında da kendi giyim markasının ürünlerini açacağı mağazada satmayı planlıyor. 24 yaşındaki Sakuçoğlu, Almanca, İngilizce ve Fransızca’yı anadili gibi konuştuğunu, Türkçe’sini ise sevgilisi Murat Boz sayesinde geliştirdiğini belirtiyor.

  Eliz sakuçoğlu Antakyalı ve Eğitimini Almanya’da aldı. Altı yaşındayken Almanya’ya gitti.

  1992 yılında babasıyla Annesinin boşanmasından sonraistanbula Annesinin yanına geldi ve Gaye Sökmen Ajans’la sözleşme yaptı.

  Fotomodellik yapmaya başladı. Hülya Koçyiğit, Ediz Hun gibi starların oynadığı “Asla Unutma” dizisinde üç bölüm oynadı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde sekiz ay oyunculuk eğitimi aldı.

  Acun Ilıcalı’nın “Fear Factor” yarışmasına katıldı ve yarışmada birinci oldu.