EĞİtİmcİlerİn EĞİtİlmesİ!...

binam Yeni Üye
Nasil Yanİ Dergİbİsİnİz.evvet..Türkİyedekİ eğİtİmcİler EĞİtİlmelİ...okullarindan Mezun Olduktan Sonra 2 Yil EĞİtİm İÇİnde Kontrole Tabİ Tutulmali,Çocuk YaŞ Gruplari Üzerİndekİ Sevİyelerİne Bakilmali,anlatma,İletİŞİm,yaŞam Standartlarina GÖre KarŞiya Yansitma Durumlarida GÖzden GeÇİrİlmelİdİr.
Zaman Zaman Kantarin Ucunu EĞİtİmcİlİkten HaİnlİĞe DÖndÜrdÜklerİ Anlar Takİp edİlmelİ,sorgulanmali,derhal EĞİtİme Tabİ Tutulmalilar...
DÜŞÜnsenİze Kisir Bİr DÖngÜ..tutarsiz,kÖtÜ Bİr EĞİtİmcİnİn YaraladiĞi Çocuk Bİr GÜn EĞİtİmcİ Olunca, Belkİde GeÇmİŞten KalmiŞ KÖtÜ Anilari YÜzÜnden BaŞkalarinin Canini Yakacak.onun Yaraladiklarida Bİr BaŞkalarini Yaraliyacak..bu BÖyle Bİtmez Gİdecek...
Dur....dİyelİm Ve Buna Bİr Çare DÜŞÜnelİm.tÜm EĞİtİmcİlerİ DÜŞÜnmeye Davet Edelİm.
Neden EĞİtİmcİ Oldular?!
NİÇİn EĞİtİm İÇİmdeler?!
Nasil Bİr EĞİtİmcİlİk Hedeflerİ Var!?
Nerede EĞİtİmcİlİk Yapmak İsterlerdİ?!
Son Zamanlarda Sohbet EttİĞİm TÜm EĞİtİmcİler Maalesef Bikkin,yilgin,karamsar,hedefsİz,...
Nedİyelİm..belkİ İyİ DÜŞÜnmeye ÇaliŞirsak ,belkİ İyİ Bİr Tohum Atmayi BaŞarirsak,belkİ GÜneŞ,hava,su,toprak Bİze Onu YeŞertİr...
İyİ EĞİtİm İÇİn Elele Dİyorum...

agent force Harbi Aktif Üye
Kesinlikle katılıyorum.Mezun olduktan sonra eğitimciler boş bırakılmamalı sürekli kendini geliştirmeye teşvik edilmelidir.Avrupa ülkelerinin eğitim yapısını inceleyecek olursak; buralarda öğretmenler sözleşmeli olarak çalışır ve eğer 2 sene içinde yeni bir proje üretmezse sözleşmesi yenilenmez.
Fakat yinede tüm eğitimcileri de aynı kefeye koyarak genelleme yapmamak gerekir.