Denge Bilgisayar Point of View Resmi Distribütörü Oldu !

Ömer
Yönetici
17.01.2008 tarihinden başlamak üzere Denge Bilgisayar Point of View`un Türkiye Resmi Dağıtıcısı olmuştur.
Denge Bilgisayar Ürün Grubu Yöneticisi Sayın Okan Hazinedaroğlu yaptığı açıklamada, Point of View ürünlerinin Denge Bilgisayar?ın dağıtım ağındaki diğer tanınmış üreticilerin Hp, Asus, Acer, Philips, Samsung, Kingston, Raidmax, Dente vs? yanında en iyi şekilde yerini aldığını bildirmiştir.

Denge Bilgisayar Hakkında:
Önümüzdeki günlerde 11. Yılına girecek olan Denge Bilgisayar Türkiye bilişim sektörünün önde gelen dağıtım firmalarındandır. Dünyaca ünlü birçok markanın dağıtımını Türkiye genelindeki yaygın bayi ağı ve sanal mağazalar üzerinden yapmaktadır.

Bilişim sektöründe hızıyla, rekabetçi yaklaşımıyla, satış ve pazarlama ağında kullandığı teknolojik
alt yapısıyla sektörün önde gelen şirketlerindendir.

Dağıtım ağında kendi markası olan Dente kişisel bilgisayarlarının yanında, oyuncular için özel ürettiği Gamezone oyun bilgisayarları, PC çevre birimleri ve OEM ürünler bulunmaktadır. 2008 yılında oyun sistemleri ve donanımları konusundaki çalışmalarını arttırarak sürdürecektir.

Point of View Türkiye pazarı müdürü Sayın Onur Yalınlı'nın yaptığı açıklamaya göre;
Şirketimiz Denge bilgisayar`in Türkiye pazarında Point of View`un resmi dağıtıcısı olmasından gurur duymaktadır. Türkiye pazarı en hızlı gelişen ve büyüyen önemli pazarlardan biri olma özelliğini taşımakta ve düşüncelerimiz bu pazarda Denge Bilgisayar ile birlikte ortaya çıkacak çalışmaların çok etkili olacağı yönündedir. Başta Avrupa olmak üzere dünya pazarında çok popüler olan Point of View markasının başarısını Denge Bilgisayar ile birlikte Türkiye pazarına özel çalışmalar ile yakalayacağız.

Point of View Hakkında:
Point of View 2000 yılında kuruldu, kuruluşundan bu yana çalışmaları tüm dünya pazarında başarı öyküsü olmuştur. Kuruluşundan bu yana Point of View Grafik kartlarının satışı inanılmaz derecede yükselme göstermiş ve markamız Point of View, 25 Avrupa ülkesi de dâhil olmak üzere dünya pazarında toplamda 70`i aşkın ülkede başarı ile temsil edilmektedir.

Yönetim`i ve ana üssü Hollanda`dır. Bunun yanında şirketimiz Point of View Taiwan, Point of View Çin, Point of View Hong Kong, Point of View Fransa, Point of View İtalya ve Point of View Miami olmak üzere dünya çapında yer almaktadır.

Point of View sunduğu üstün kalitede müşteri hizmetleri, bütün ürünlerinde mükemmel garanti sunumu, etkili RMA ve teknik desteği ile dünya çapında partnerlerine ve kullanıcılarına çözüm sunmaktan gurur duymaktadır.

Odak noktamız dağıtıcılarımız vasıtası ile pazara, ilgili kanallara ve kullanıcılara en üst kalitede ve heyecan uyandırıcı en son teknoloji ürünlerini sunmaktır.

Ayrıca Point of View oyuncuların ihtiyaçları doğrultusunda üstün kalite ve güvenilir ürünler üretmektedir. Avrupa genelinde oyunculara yönelik birçok etkinliklere resmi sponsorluk desteği vermektedir.

cnntürk