Cem Yılmaz CeBIT'te ziyaret ettiği Türk Telekom standında de

Teknoloji Haberleri bölümünde yer alan bu konu Le Mans tarafından paylaşıldı.

 1. Le Mans

  Le Mans Üye

  Cem Yılmaz CeBIT'te ziyaret ettiği Türk Telekom standında dev Titan'la kapıştı

  Türk Telekom, CeBIT Bilişim Eurasia 2008 fuarında ünlü sanatçı Cem Yılmaz ile ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşattı.

  Türk Telekom yetkilileri, basın mensupları ve fuar ziyaretçileri eşliğinde 4 bin 550 metrekare alana sahip standı gezen Cem Yılmaz, reklamlar ile tanıttığı ve Türk Telekom’un yakınsama konsepti çerçevesinde geliştirdiği Videofon, WiRO, Wi-Phone, SmarTTZone gibi teknolojik ürünleri bizzat deneyerek tanıttı.

  Cem Yılmaz’ın ziyareti esnasında, dev ekranda Kasım ayında gösterime girecek olan AROG filminin yeni kamera arkası görüntüleri de basın mensupları ve fuar ziyaretçilerine izlettirildi.

  Cem Yılmaz Titan'a karşı

  Cem Yılmaz Türk Telekom standını ziyareti esnasında standın en dikkat çekici karakterlerinden biri olan 2 metrelik boyuyla dev robot “Titan”ile bir gösteri sergiledi.

  Dev cüsseli robotla Cem Yılmaz’ın karşılıklı gösterisi ziyaretçilerden büyük ilgi toplarken, Türk Telekom fuaye alanı bu etkinlik süresince fuarın en eğlenceli görüntülerine sahne oldu. Robot Titan, her gün belirli saatler arasında fuarda ilgi çekici şovunu sergiliyor.