Bir insana Cok deger verildiginde neden o insan kaybedilir ???

hortLak c ε ή κ
Arkadasimiz, dostumuz ya da sevgilimiz...
neden bu kural hiC bozulmuyor ?

neden çok deger verdigimiz insanlari kaybediyoruz ?

ya da :
neden insanlar, kendilerine Cok deger verenleri bir sekilde hayatlarindan sorgusuz sualsiz sebepsiz Cikarirlar? kendilerinde bu hakki neden gorurler?

:(

Son düzenleme:
kardeşim benim bu soruyu ben defalarca sordum kendime çünkü bu duruma defalarca düştüm....kime değer verdiysem hiç karşılığını alamadım ...ha ben karşılık almak için vermiyorum değğeri sadece karşı tarafın, kendisini önemsediğimi kendisine aygı duyduğumu anlaması için yapıyorum...ama kardeşim dediğin gibi oluyor aniden sorgusuz sualsiz çekip gidiyorlar.....bende merak ediyorrum....yokmu bize cevap verecek bi insan..????

TheMusty MaJestY
neden olucak değer verdiğin insan bi şekilde senin ona değer verdiğini anlar bundan sonrası basit

senin kendisine ait olduğunu düşünür ve ne yaparsa yapsın senin affedeceğini düşünür nasıl olsa değer veriyo diyip bir gevşeme başlarki bu ondaki tuhaflıkların senin tarafından görülmesine neden olur sen ondaki tuhaflıklarını görüp ona belirtmeye başlayıncada bundan hoşnut olmazlar

bir de kompleksli tipler vardır değer verildiğini anlayınca kendilerini biraz daha kasarlar ve birden ulaşılamaz olurlar kafalarındaki düşünce reddetmek üzerine kuruludur ve reddettiklerinde kendilerini birşey sanarlar

kıssadan hisse :)nedeni ne olursa olsun insanlara hakkettiğinden fazla değer vermiyeceksin

pesimist sanal alem
bundan önce değer verince acı cektim sonra değer vermedim kimseye güvenmedim kabi karşı cins olarak ama artık güveniyorum korkmuyorum inş bişi olmaz yine ne diyek :D