Bir Emo'nun GünLüğünden...

Mizah & Eğlence bölümünde yer alan bu konu RayOfHope tarafından paylaşıldı.

 1. RayOfHope

  RayOfHope Üye

  Bi emonun gnlüğü Saat 8 : 15

  Uyandım yeni bir güne , ve yeni acılara . Biliyorum , adım gibi eminim . Bugün de ağlıycam ya da en azından gözlerim dolucak ara ara . Ve ben yine ölümü düşünüp , beceremeyeceğim . Kahvaltıya çağırıyolar .Gitmem lazım .

  Saat 13 : 40

  Demiştim , ağlıycam bugün diye .Biliyorum artık, her gün olan şey . Annemle tartıştım yine .Kahvaltımı yaptım .
  Bugün canım sıkkın biraz . Müzik dinlemek istedim , bilgisayarı açtım .
  Kafam dağılır en azından diye . .
  Sonra annem geldi , ‘ kıs şu müziğin sesini .. ’
  Kulaklarımda çınlıyor sesi . Ne anlamı oluyor o müziğin ..
  Onlara göre türkü dinlemeliyim ben , ya da slow parça . .
  Onlara göre kafa da öyle dinlenir zaten . Slow parçalar dinlemek istemiyorum ben , çünkü hepsi ‘aşk’ konusuna yazılmış ve bestelenmiş . ‘Aşk’ ı derinden tatmadım ve yaşamadım , anlamı yok bana göre o müziklerin . Ben içimdeki kini , nefreti içimden atmak istiyorum , ve sanırım bu da sadece metal müziklerde . .ben de böyle atıyorum stresimi .Ağlıyorum , ağlıyorum ,stresimi atıyorum . Anlamıyorum onları ve artık anlamak da istemiyorum . Uyuyıcam biraz , kafam dağılır belki ..

  Saat 19 : 20

  Bir halsizlik var üzerimde , canım sıkkın .. Başım ağrıyor.Çok yorgunum , sanırım o yüzden . Bir rüya görmüşüm , çok garip ve çok karışıktı .Tam olarak hatırlamıyorum . .
  Herkes toplanmış bana bir şeyler anlatıyor . Ama hiçbirini duymuyorum , bankta oturuyorum ve anlamaya çalışıyorum ama duymuyorum . .
  Sonra beni bir tekneyle uğurluyorlar . Uzaklaşıyorum oradan , nereye gittiğimi bilmiyorum , limandalar ve el sallıyorlar hepsi , herkes orada ve beni yolcu ediyorlar. Nereye gidiyorum bilmiyorum sadece ağlıyorum ,
  ağlıyorum . . Başım çok kötü ağrıyor , garip bir rüyaydı, hayırdır . . Yemeğe çağırıyorlar , gitmem gerekiyor .

  Saat 23 : 20

  Yemeği yedim , üzerime daha fazla ağırlık çöktü . Başım kopuyor sanki yerinden . Uzandım biraz , müzik dinledim yine . Aklımdan atamıyorum hala o rüyayı , çok garipti . .
  çok karışıktı . . Her şey çok karışık . Herkes bir şeyler anlatıyor , ama duymuyorum , anlamıyorum . .
  Yemekte anneme anlattım , ‘ Sus , kapa çeneni , ağzını hayra aç , çok konuşma ! ’ dedi . Anlayamıyorum onları , neden bana da iyi davranmıyorlar . .
  Ooff !! . . Şimdi uyuyorlar , ben odamdayım . Uyku tutmadı , günlüğümü aldım elime , ama artık yazacak mecal de kalmadı ben de .. Halsizim , gözlerim kapanıyor , bir ağırlık var üzerimde , nedenini anlayamı . . . . . .