Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı (Windows Closer)

Program bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı - Zaman ayarlı PC Kapatma Programı - Windows Closer+ 2.0

  Programın genel kullanımı çok basittir. Ana ekran üzerinde görülen tek kutu içerisine saat/dakika cinsinden giriş yapıldıktan sonra Saati Ayarla düğmesine tıklanarak program aktif hale getirilir ve Gizle düğmesi ile program gizlenir. Belirtilen saat geldikten sonra program, Windows'u kapatacaktır. Belirtilen saatte değişiklik yapılacak ise; Windows Tuşu + F4 ile program yeniden karşınıza çıkacaktır.

  Eklenen yeni özellikleri ve değiştirilmiş tasarımı ile Windows Closer+ v2.0, sizlere daha kapsamlı hizmet verebilmek için hazırlandı.

  Bu yeni versiyonumuzda, bir önceki sürümde yer alan Belirtilen Saate göre otomatik kapanma işlemine ek olarak Belirtilen Süre sonunda otomatik kapanma (Geriye Sayım) özelliği eklenmiştir. Bunun neticesinde artık belirtilen süre sonunda da otomatik kapanma işlemi gerçekleşmektedir.

  Ayrıca, System Tray a (Windows saatinin sol tarafına) program simgesi eklenerek, programın gizli durumunun değiştirilmesi kolaylaştırılmıştır.

  Bilgisayarın kapanmasına 5 ve 1 dakika süre kala, kullanıcıyı bilgilendiren balon mesajları bulunmaktadır. 1 dakikanın altında kalan sürelerde System Tray (Windows saatinin sol tarafı) ikonunda durumu belirtmek için yanıp-sönen durum simgesi özellik olarak eklenmişir.

  [​IMG]
  Üretici : Yasin Ersever
  Dili: Türkçe
  Boyutu: 406 Kb
  İşletim Sistemi: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
  Lisans: Freeware
  Kısıtlamalar: Sınırsız

  Windows Closer indir
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 12 Aralık 2011