Aragones bırakıyor

pala dayı Harbi Aktif Üye
Luis Aragones Şampiyonlar Ligi’ndeki ağır Arsenal yenilgisinin ardından Süper Lig’de oynanacak Bursaspor maçı sonrası sonuç ne olursa olsun görevinden istifa edecek.

Bugün Fenerbahçeli futbolcularla bir toplantı yapan Luis Aragones’in futbolculara “Ben buraya Avrupa şampiyonu bir takımın hocası olarak geldim, ancak beklediklerimi bulamadım. Avukatlarım aracılığıyla yönetimle görüşmeler yapıyorum. Bursaspor maçı benim Fenerbahçe’nin başında son maçım olacak” dediği öğrenildi.

Aragones’in görevi bırakma kararını yönetime iletmesinin ardından, avukatlarının yönetimle görüşmelerinin devam ettiği ifade edildi. Bu arada Aragones’in Pazartesi günü 1 yıllık ücretinin tamamı olan 2 milyon euroyu talep ettiği öğrenildi.

Hürriyet

Ömer
Yönetici
olaya bak adam hem istifa edecek hemde 1 yıllık ücretin alacak bu haber doğru gelmedii bana pek

JokeR Üye
gitmeni dört gözle bekliyorum Aragones !

olaya bak adam hem istifa edecek hemde 1 yıllık ücretin alacak bu haber doğru gelmedii bana pek

isterse 5 yıllık maaş alsın ama yeterki gitsin :D

pala dayı Harbi Aktif Üye